Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy 14-15 éves gyereknél a...

Egy 14-15 éves gyereknél a 9.5 cm-es péniszméret (felállva) normális vagy kicsi?

Figyelt kérdés
Légyszives értelmes válaszokat ha lehet.

2015. márc. 10. 14:07
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Amúgy most lettem 15
2015. ápr. 19. 14:22
 22/39 anonim ***** válasza:

Magasságra is nősz,meg a péniszed is nőni,férfiasodni kezdett?

Akkor a fejlődésed most indult be igazán.

Milyen magas lettél,hány cm-t nőttél?

2015. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

6 hónapja mértük meg még tegnap is és vagy 10 centit nőttem.

De még szőrösödni nem kezdek igazán

2015. ápr. 20. 13:35
 24/39 anonim ***** válasza:
22%

A 10 cm az nagyon jó!

Gratulálok hozzá!



De milyen magas vagy?

De pici szőrzet,valami kevéske van már?


Lehet nyárra még jó pár cm-t nyúlsz még.Ha apukád magas akkor mêg jó sokat fejlődhetsz mêg.

2015. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Nem magas ő sem sőt mindjárt lehagyom viszont nagy tesómnak is ez volt, sokáig kicsi volt most meg olyan "nagy".

De am 152-154 lehetek szoval nagyobb lettem mint voltam sokkal.Még csak kicsit szőrösödök szoval az a kis fehér pihe

van túl sok.

2015. ápr. 23. 16:09
 26/39 anonim ***** válasza:

Azta most hogy nőttél 10 cm-t most lettêl 152-154 cm magas!Akkor nem rég csak 140-144 cm magas voltál?

Én azt hittem hogy 160-166 cm magas lettél most hogy megnyúltál.


Ez még most is nagyon alacsony,a 11 évesek ekkorák.

Most fogsz középsuliba menni?

Remélem nem fognak szívatni,sok 15 éves már akkora mint egy magas felnőtt.De ha bárki piszkálni akarna erezd el a füled mellett,ne vedd fel,mert akkor csomó mindenben korlátozni fog és kisebbsêgi kompleszusod lesz.


Az viszont nagyon jó higy pici szőrzeted van,mert akkor a serdülés megkezdődött nàlad,ez jó jel.

2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!
2015. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

miért szivatnák? a magassága miatt nem fogják

normális suliba kell menni

ha jófej, van humora, és jóban van az osztálytársaival, nem fogják szivatni, vagy csak viccből

ha meg nem, akkor piszkálhatják bármiért

de előbb fogják a ruhája miatt, mint hogy milyen magas

2015. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
46%

De bizony a külső miatt mennek a suliba a szívatások,rég jártál suliba úgy látom.(magasság,súly,cuccok,haj,ha valaki testileg fejlettlen stb)


Középiskolás korban, ha itt nézelődsz sokat foglalkoznak a magassággal,hogy megfelelő e a méretük.


Más évfolyamba a sulinkba nálunk is gúnyoltak egy gyereket az is kicsi volt,csupasz volt a lába is,beszóltak neki a csajok előtt hogy szőrösödik e már,meg mini ceruzája volt az egyik csajnak,folyton beszóltak hogy kb a gyereknek is is ekkora a mérete stb.


Az iskola hiába jó,ha rossz társaságot fog ki.


De ha ilyen h ülye társaságot fog ki és az első beszólásnál visszaszól leszállnak róla.


Ez társaság függő,nem iskolafüggő.



Lényeg tudja azt a kérdező,hogy csak azért mert fejlettlenebb a többieknél jelenleg ugyan olyan értêkes mint más.


Sajnos sokaknak van önértékelési gondjuk és ez a piszkálódások miatt alakul sokszor ki.

2015. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Vagy csak normális középsuliba, normális emberek között, akikkel alapvetően jóban voltunk, és összetartottunk


nem voltam magas 15 évesen, kb mint a kérdező, soha senki nem piszkált a magsságom miatt

persze ökörködések mentek, de abból kivettem a részem én is rendesen :D

2015. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!