Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy 14-15 éves gyereknél a...

Egy 14-15 éves gyereknél a 9.5 cm-es péniszméret (felállva) normális vagy kicsi?

Figyelt kérdés
Légyszives értelmes válaszokat ha lehet.

2015. márc. 10. 14:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
46%

Pedig egyre többen szem étkednek egymással iskolákban,tegnap a fókusz is ezzel foglalkozott, ha nem hiszed el nekem.

Ott állítólag 10 gyerekből 6-7 gyereket ért rendszeres attrocitás.Itthon is volt aki kiugrott az iskola ablakán,túlélte de nem beszél a történtekről.


Nem az iskolán, hanem a közösségen múlik minden.


Nézd meg külföldön az iskolai lövöldözéseket,az elkövetők éveken át áldozatok voltak,megalázzták,kiközösítettêk őket és egyszer csak bekapcsoltak és sajnos mivel sok országban könnyű fegyverhez jutni(európában is)tragédia lett a vége.

2015. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Én jóben szoktam lenni általában mindenkivel.

Engem még nem cikiztek azért mert kicsi vagyok.

Am köszi.

2015. máj. 2. 12:48
 33/39 A kérdező kommentje:
xD jóben xD
2015. máj. 2. 12:48
 34/39 anonim ***** válasza:
46%
Szívesen.A lényeg fogsz még magasságra is nőni és férfiasodni is fogsz,csak annyiról van szó,hogy későnérő vagy.Az idő majd mindent megold.
2015. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2015. máj. 3. 19:27
 36/39 anonim ***** válasza:
28-as: a 29-esnek igaza van engem pl sokszor azért csúfoltak közép suliba mert hogy túlsúlyos vagyok + mert én jobban férfias vagyok (erős/dús) szőrzetem van xD
2015. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
54%
Eleg kesonero vagy,nekem 12 evesen 15-6 cm...
2015. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebben a levelezésben eltelt 2 év. Szabad kérdezni, hogy mennyit nőtél te is és a serszám is? :)

Csak, hogy lássa a sok méretet feltevő, hogy 14-16 éves kor körül mennyit növekszik a fiatal. (vagy nem növekszik és nincs remény :( )

2017. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire nézitek vissza a kérdéseket. Kicsit fura ezt megválaszolni hogy mekkora már így éretebb fejjel. De amúgy 15 cm körül van (10-11cm kerület) és 170 cm körül vagyok. Igazából ez a dolog nem is tudom miért érdekelt 4 éve :D és vissza térve az iskolára, nem sokára érettségizek és abszolút nem szivattak vagy bántottak volna. Az osztályban megtaláltam a helyem és semmi gondom nincsen. Szval aki ilyesmitől fél annak nem hiszem hogy tartania kéne. Igaz új környezet meg minden. De mindenki megtalálja hogy kivel érzi jól magát.
2019. febr. 10. 12:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!