Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves vagyok, az baj ha...

13 éves vagyok, az baj ha kevés a spermám?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok , pár hónap múlva 14. Olyan 12 éves koromban volt először spermám , szőrösödésem. Felállva 16cm , lankadtan 10. Ilyen korban már mennyinek kéne lenni a spermának elélvezéskor? (beleszámitva az elég koránérést) Naponta önkielégitek (ha mást nem 2naponta) és mindig van spermám. Minden más oké (bár kicsi a fitymafékem , csak a makk alá fél centivel megy le felállt állapotban de azzal majd elmegyek dokihoz ha nem javul semmi)
2015. márc. 10. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Neked fiacskám nem a spermamennyiségeddel van bajod hanem az agyaddal...13 évesen feljössz ide ilyen kérdéssel és úgy beszélsz erről mintha tök természetes lenne, hogy afarkad vered miközben még a hangod se mutál...remélem nem éled meg a 18 éves kort...az egészséges társadalom nevébe...szüleid helyet olyan pofont adnék, hogy abba biztos lehetsz vérmennyiség miatt nem kéne aggódnod.
2015. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi az ami kevésnek tűnik neked? Néhány ml? Mert az normális. Ne számíts deciliterekre... xD 13 évesen meg főleg.
2015. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Naponta maszturbálsz, nyilván nincs annyi spermád, mintha hetente 2szer tennéd. Általában aki sokat él szexuális életet, annak nem jön annyi anyag, sokkal világosabb, szinte átlátszó, ha tartogatod, akkor sok és fehér.

Hát az viszont lehet, hogy a fitymáddal bajok lehetnek még, nem is értem, hogy itt miért nincs körülmetélés, külföldön ez alap. :/ Baba korban elvégzik. Az én testvéreimnek fitymaszűkület miatt, 8 évesen lettek körülmetélve.

2015. márc. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
8 éves kor után még simán kitágulhat, szóval annak sincs sok értelme, #3.
2015. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Első válaszoló te gyökér marha...

Inkább neked kéne elásnod magadat jó mélyre, és nem itt osztani a nem létező eszedet!


Kérdező, nem gáz egyáltalán, de ahogy mondtad napi 2szer csinálod, szóval ne csodálkozz.

Amúgy is még az elején vagy a serdülőkornak, szóval még nem para - úgyis lesz majd több.

2015. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már régen mutáltam elmondom neked és szerintem semmi baj nincs azzal ha önkielégitek :) Attól hogy te egy nyomorult idióta vagy mert itt osztod az észt egy ártalmatlan kérdéssel kapcsolatban ne rám haragudj , inkább nézzél magadba hogy itt kivánod a halálomat. Gondolom ha személyesen beszélnénk nem sok mondanivalód lenne te féreg
2015. márc. 11. 16:58
 7/18 A kérdező kommentje:
És ezt nem kell úgy venni hogy trágárkodok , de aki ilyeneket ir egy ártatlan kérdésre ott már a rossz szándékú enyhe kifejezés :)
2015. márc. 11. 17:10
 8/18 anonim ***** válasza:
Helyreáll majd ,nyugi
2015. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ha meg amiatt aggódsz hogy kiröhögnek miatta, keverj hozzá egy kis folyékony szappant és mutasd meg nekik hogy milyen sok
2015. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szamo77db ***** válasza:
Bőven van időd arra, hogy kialakuljanak a dolgok. Nyugodj meg, nincsen semmi baj.
2015. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!