Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomó a herezacskón?

Csomó a herezacskón?

Figyelt kérdés

Egy csomót vettem észre a bal herezacskómon, de nem a herén van, hanem magán a zacskón. Lehet esetleg csak pattanás? Lehet egyáltalán csak a zacskón csomó? Eddig a jobb herémben nyilalló fájdalmat éreztem, ezt

már egy jó pár hónapja érzem néha. Vannak kisugárzó fájdalmaim a testem több pontján is néha, illetve előfordul a mellem körül, a szívemnél talán.

Most diagnosztizálták nálam a mononukleózis esélyét, mivel megduzzadt a nyakam jobb oldalánál néhány nyirokcsomó. Lehet a herezacskón történő elváltozás ennek is az oka? Esetleg a Cataflam gyógyszer mellékhatása?



2015. márc. 14. 02:05
 1/4 A kérdező kommentje:
És 18/F.
2015. márc. 14. 02:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet patti,de az nem fájna ,de jó indulatú csomó,ciszta,faggyú ciszta is, amit ha nem zavar nem kellműteni.


Biztonság kedvéért urológushoz elmehetnêl vele,csak tb kártyát és személyit kell vinned.

2015. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fájdalmas, szerintem csak pattanás.
2015. márc. 14. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi komoly, de mivel kényes terület, jobb lenne megvizsgálni.
2015. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!