Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borsónagyságnyi csomó a...

Borsónagyságnyi csomó a herezacskón, forduljak vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Lila/vörös színű illetve ha hozzáérek akkor enyhén fáj.
2014. nov. 26. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen...
2014. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy gyulladt szőrtüsző vagy pattanás. De ha nem tudod, hogy pontosan mi lehet, akkor igen! Meg kellene nézetni!
2014. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Igen, azt hiszem, jó lenne ha látná orvos. Azt viszont nem tudom megtippelni, hogy bőrgyógyász, urológus, esetleg sebész.
2014. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagyak válasza:
Én még vagy húsz éve jártam egészen pontosan így, gyakorlatilag azonnal láttam, hogy az valami gyulladt szőrtüsző lehet. Némi nyomkorászás után felrepedt, és kispriccelt belőle nem kevés véres genny, és bár bekönnyeztem tőle :-), fél perc után kivérzett, és utána már nem volt érzékeny. Másnapra teljesen begyógyult. Megérte, hogy egyszer két percig kicsit jobban fájjon, mintsem hogy egész nap folyamatosan kellemetlen volt.
2014. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!