Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Általános isiben mikor van...

Általános isiben mikor van pénisz vizsgálat? Hatodikban? Vagy mikor?

Figyelt kérdés
Nekünk elsőben volt lehet hogy volt még, de nem rémlik

2015. márc. 15. 14:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
71%

18\20 és 19\20-as tökéletesen érti miről beszélek.


Igen is tudja a tanuló,hogy bizonyos vizsgálatokat megtagadhat vagy választott orvossal elvégeztethet,hiszen sok negatív esetet írtak le.


Elég etikátlan vizsgálatok voltak le írva(tömeges,más előtti).

Az nem vizsgálat,hogy vedd elő és húzkod és akár mêg közönséget is kapsz osztálytársak személyében.


Tudod ki akarja 45-58 éves nem szimpatikus nő előtt húzkodni,nem szakorvos,nem ez a szakterülete.

Ez nem vizsgálat,ez max far ok mustra csak.

Ennyi erőből 15 êves előtt is előveheted ha egügyi suliba jelentkezett és 1 hete tanul ott.

2015. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Rúgja már ki innen valaki ezt a 38%-os idíótát!

Minden oldalt vitatkozássá és veszekedéssé változtat! Ráadásul százmilliószor rá lett cáfolva arra is, amit minden ilyen oldalra leír, mégsem hajlandó tudomásul venni!

2015. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%

Ha,ha van itt más is aki nem ért veled egyet.


Az orvosi vizsgálat nem buli!

Főleg ha unszimpi nőnek vagy mások előtt kellene mutogatni!


Nekem a buli mást jelent.

2015. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
26%
Ez a dokin múlik inkább,mint a sulin.Én a hátam közepére se kívánom,nem engedem már.Általánosba 6.-ba volt senki se tudott róla,szülők se,orvosom jött helyettesíteni eddig a napig bírtam azóta utálom,de a farokvízit után átmentem másikhoz aztán rá se bírtam nézni,ha megláttam elkerültem,következő évben is ez jött má senki nem engedte,meg középbe sem.Égő volt az egész,tök nyugi mentünk be ez a vedd elő meglepő volt.Mindenki szaru érezte magát,a mi dokink nem csinálta ezt,csak kérdezett.Szóva nem támogatom az biztos.
2015. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
39%
Sok orvos nem csinálja meg,ez orvostól függ,lehet nem is lesz.Mi szóltunk kösz nem.Beszélj szüleiddel erről.De akár a saját orvosod is megnézheti,ha te úgy döntesz.Bár én mint írtam egyszer a gyerek dokim jött helyettesíteni és mi csak pupiláztunk hogy mit akar,sosem volt suliba ez,én ezek után megutáltam,vörös lettem ha csak messziről is megláttam és orvost váltottam,utána sosem engedtem.A suliba a szülők szülői értekezletten kérték számon mi volt ez,se értesítő,semmi,a gyerekek meg rosszul érezték maguk.
2015. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes,... a legutolsó 2 hozzászóló ugyanúgy ír, mint a 39%-os, és talán nem is véletlen, hogy ugyanazt. És akkor még ő vádol meg másokat azzal, hogy több regisztrált felhasználóként írnak, miközben ő bort iszik, de vizet prédikál. Ezek után semmin nem lepődök meg, nemhogy ezen a prűdérián, amit ez az egyetlen ürge itt leművel!
2015. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Ja ne fárasszál már,te komolyan az írásaimat lesed folyton és elemzed!Vicces vagy.


Akkor ezek szerint a 19\26 és a 18\26-os hozzászóló is én vagyok mert ők sem értenek egyet a vizsgálattal.Vagy mivel ők rövidebben írnak tuti hogy egy szemêly a kettő.


Meg az összes vizsgálattal nem egyetértő akár több évre visszamenőleg is max 1-2 személy?


Az összes tkm-es akiknek nem jól sikerült azok és leírják azok is 1 személy vagy mi?


Sőt igazából nincs is ennyi fitymaszűkület gyanús sem azt is ugyanazok írják csak....


Sok téma volt,sok ellenzővel de attól még nem 1 személy mindenki.


Azt elismerem hogy akaratlanul is van hogy más stílus jegyeit,mondandóját,amivel egyetértek átveszem.DE nem csak én!!!


Te azóta amióta leírtam a véleményem az egymást taperászos srácokról,a fiú tesók tapijáról(amihez te hozzászóltál) hogy számomran ocsmány azóta ahol tudsz kötözködsz.De ott is nem csak én voltam és vagyok most is az aki íhpgy gondolja!!!

2015. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nem foglalkozom a hülyeségeid elemzésével, csupán segítek rávilágítani arra, miféle ember is vagy te itt!?


És szokásodhoz híven nem elég hogy több fehasználónévről írsz, még a tényeket is ferdíted, bezzeg a topikot, és a hozzászólást, amire hivatkozol már nem olvasod vissza, még kiderül, hogy ezt is természetesen félreértelmezted... nem is lep meg ez a viselkedés. Ráadásul folyton azokkal foglalkozol, akik nem értenek egyet a te prűd kommentjeiddel, miközben te sem vagy más, mint azok, akik itt hátsó szándékkal írogatnak nagy feltűnési viszketegségükben. Fáj az igazság, látszik rajtad, képtelen vagy elviselni, ezért támadsz neki másoknak, akik nem osztják a zagyvaságaidat, amelyeket minden topikba leírsz! Az ilyen emberek, akik képtelenek felfogni az igazságot betegek, és megszállottak. Neked lehet mondani bármit is, szépen is, csúnyán is, ilyenkor mindig állandóan nekitámadsz azoknak, akik jelzik, mekkora zavaró egy beteg jelenség vagy!

2015. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Te nézz magadba,te vagy aki írogatsz folyton amit meglátod hogy valahova írtam.

Nem én támadok,csak reagálok néha.


Itt fejezzük be!Ne írogass nekem.Írj,adj tanácsot a kérdezőknek.

2015. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

"Nem én támadok,csak reagálok néha."

Á nem, hát akkor micsinálsz? :D

2015. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!