Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a fene lehet ez odalent?

Mi a fene lehet ez odalent?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van , hogy mivel vérpéniszem van így eléggé kicsi ernyedt állapotban. Úgy durván 3-4cm. Míg mereven 17-17,5 között mozog. Ezzel igazából nincs is semmi problémám csupán azzal ,hogy amikor merev akkor konkrétan a hasamhoz tapad , vagyis mozdíthatatlan kemény lesz. ( nem tudom értelmesen megfogalmazni ) Igazából azt vettem észre, hogy a péniszt tartó izmok akkor rettenetesen feszesek , és egyszerűen nem tudom semerre se mozgatni. De ha önkielégítést végzek utána lemegy normál pozicióba , mert akkor már rugalmasabb ez a szövet. Mégis mit kezdhetnék vele?

2015. márc. 16. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem izmok tartják mereven, hanem egy hidraulika (barlangos testek. Ha ilyen, akkor ilyen.
2015. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos kicsit téved az 1 es válaszoló,és te tudod jól .

Nagyon erősek nálad ezek a tartó izmok,de ezzel nincs is különösebb gond .Mikor 60 leszel ,örülsz annak is ha félig megemelkedik ilyenkor .A keménysége már több dolog következménye .A 2 őt nem kell keverni .

2015. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg 19 vagyok ,szóval az messze van még bőven. Viszont közösüléstől rettegek emiatt. Hogy nekem ilyen, és hogy mi-merre meddig lenne ezálltal.
2015. márc. 16. 14:31
 4/7 Brian0 ***** válasza:
ÍSzerintem ne aggódj a szex miatt. Ha azt mondod, hogy önkielégítésnél ernyed valamennyire, a partnered is el fogja érni ezt. Sok dologtól függhet ez is. A 3 barlangos test egymáshoz viszonyított mérete, a fitymafék feszessége. Lehet egy apró orvosi beavatkozás segít ezen a problémán.
2015. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fitymafékem rövid , akkor lehet kapcsolatban vele?
2015. márc. 16. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,a feszülő érzés a rövid féktől lehet.


A rövid fityma fékkel menj el urológushoz!

Csak személyit,tb kell.

2015. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A fitymafék problémáról tudok, de engem a péniszt tartó izomszövet foglalkoztat leginkább.
2015. márc. 17. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!