Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Szerettek meztelenül...

Fiúk! Szerettek meztelenül aludni?

Figyelt kérdés

Nem zavar ha meglát valaki meztelenül?

Kort is írjátok légyszi, és azt is hogy mekkora mereven!:)

Köszi

17/f


2015. márc. 16. 20:34
 1/9 anonim válasza:
én boxerben alszok ami ugyanolyan szinte mintha nemlenne rajtad semmi,bár nemértem xd ha egyedül laksz oké vagy barátnővel de pl ha anyámnál laknék nem szivesen aludnék ugy meg am sem illik akkor. 19/F 17cm szerszam ha mar kerdezted xdd
2015. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek meztelenül, nem zavar, a szüleim nem láthatnak meg, amikor elalszom és felkelek ok már vagy még alszanak, batyaim előtt még nem vagyok szégyenlős, 15 /f, 14 cm mereven
2015. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En egy alsot azert veszek mert,ha hajnalban merevdesem van akkor az visszafogja az ágaskodás. 14f 14cm :)
2015. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Nem szokásom nudizni a család előtt. Pláne hogy van egy húgom. :D

21/F 11cm

2015. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron a nagy melegben sokszor aludtam meztelen. szeretek úgy aludni. Jah és nem zavar mert nem nagyon szoktak alvásidőben bejönni a szobámba. 16/F
2015. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Boxer mindig van rajtam,így nemiszerv szagú sem lesz a takaró,vagy éjszakai magömlés fiataloknál is kivédhető.

Nálunk se divat a meztelenkedés,nem is szeretném ha így látnának az elég égő lenne,12 évesen sem jarkáltak be hozzám.

2015. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már egy jó ideje csak meztelen,nálunk mindenki így alszik,öcsém, hugom 23 F 17cm
2015. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én mindig meztelenül alszom. nem zavar, mert barátnőmmel alszom ha itt van, am meg senki nem jön be hozzám.

23/F (és mintha nem lenne mind1, de legyen meg az örömöd.. 16 cm)

2015. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenki meztelen alszik. Öcsém is Ő 14 én 17.
2015. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!