Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meztelenül szoktatok aludni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mindig úgy alszom.
2014. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2014. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tavasztól őszig. Télen szex után magunkra rántjuk a pizsit. Rohadt hideg van ilyenkor éjjel a szobában. Ha pedig valaki kitakarózik, megfázik nagyon.
2014. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek meztelenül aludni. Nyáron persze egy szál bugyi,de anélkül nem szeretek lenni,sem egyedül,sem a párommal. Ő néha meztelen,ha hidegebb van,akkor egy alsó.
2014. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a leghidegebb hónapokat leszámítva igen. A párom mindig visel bugyit és melltartót.
2014. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindig, persze mindkettőnknek be van készítve egy póló meg nadrág főleg ha éjjel wc-re kellene mennünk és hideg van. A barátnőm elég fázós fajta ő az egyik hosszú pólómat ami ár rám is nagy mindig azt kapja magára neki a térde alá ér simán és abban szokott lenni ha már hűvös van. A meleg takaró alatt mi mindig meztelenkedünk jó nagy takarónk van és mi az esetek nagy többségében jól össze is szoktunk bújni. Én éjszakára nagyon ritkán felszoktam venni egy hosszabb de vékony melegítőt meg egy pólót mert én ilyen fázós vagyok de csak akkor ha már nagyon hideg van. A barátnőm meg vígan elvan a hosszú pólóimban, de sokszor egy vastag nagyon puha pulóvert szokott felvenni aminek az alja a térdéig ér és abban szokott lenni mivel nagyon puha tapintású az anyaga. És reggel ha nincs nagyon hideg akkor csak az van rajta 1-2 óráig is akár ha nem sietünk sehová.
2014. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó srác de édes vagy ahogy ezt leírtad... xd
2016. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én meztelen, párom alulsemmi egy póló. Őt nem zavarja ha éjjel arra ébred h fúrom belé magam, viszont a pólóra meg szüksége van kicsit fáznak a vállai.
2017. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!