Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem baj van a farkammal!...

Szerintem baj van a farkammal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában lelkileg korai magömléseim voltak.De aztán sikerült olyan 45-55 percig is elhúznom egy párszor.Azt észre vettem ha orgazmusom volt akkor utána több idő kell,hogy újra felálljon.(1-3 óra).

Elmentem ezzel az orvoshoz azt mondta,hogy nincs bajom.Van akinek két napig se áll.

Kicsit eztán megnyugodtam.Most tegnap ideges voltam és gyorsan magömlésem is lett.Ma meg a szorongással együtt keltem és csak félig akar merevedni.Csak egy kicsit volt teljesen merev.

Szokott lenni éjszakai merevedésem többször is.Sokszor felkelek pont akkor.

Viszont ma éjszaka nem biztos,hogy volt.Alig bírtam elaludni is olyan ideges voltam.....

Mit tegyek? 22f


2015. márc. 18. 06:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

3 óráig húztad? És 2:58:00 tó?

Van fogalmad miről beszélsz?


Keress fel sürgősen egy szexuális felvilágosítással foglalkozó valakit!

Vagy jelentkezz be urológiai vizsgálatra. Ha ilyennel mész be, tutti kapsz egy erős prosztata masszázst. Az majd helyre rak. Komolyan a lelked is tiszta lesz attól!

2015. márc. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
nőjj fel végre agyilag is...
2015. márc. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán el kellene olvasni hogy is működik a nemi rendszered .

Ehhez nem kell orvos .

2015. márc. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Philipp Gábor ***** válasza:
Ennek ilyen a biológiai működése.Tudod nem csak a húgy jön ki belőle hanem bizony a sperma is ami kell a szaporodáshoz.Édesanyád még nem világosított fel?
2015. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Philipp Gábor ***** válasza:
0%
Vagy vágd le és akkor nem lesz vele bajod...
2015. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Lelki okok vannak,ezeket kuzd le elobb
2015. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem huztam el 3 oraig.Mert kb 3 ora mulva all fel ujra.De azt hittem,hogy ez egyertelmu.
2015. márc. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!