Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alkalmassági urológia vizsgála...

Alkalmassági urológia vizsgálat eredményére mennyit kell várni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy olvasom a kulcsszavaidat is, nem áll össze a kép. Mi köze a fitymának, a szűkületnek, illetve a fitymaszűkületnek az alkalmassághoz, mikor ez csupán elváltozás, ami nem tesz alkalmatlanná egy munkakör, vagy iskolai képzés betöltéséhez!?


Az se nagyon világos, hogy milyen eredményekre gondolsz!? Az hogy megvizsgálnak, az ott és azonnal megvan. Vagy te most vizeletre és spermára gondolsz (apaság esetére az utóbbi) hogy az mikorra lesz meg?


Eléggé hiányosan írtad ki ezt a kérdést, kérdező!

2015. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendőrségi jelentkezéshez kell urológiai vizsgálat és annak az eredménye mennyi idő míg megjön vagy vizsgálat után egyből kézhez kapom?
2015. márc. 22. 15:27
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Az oké, de ennek mi köze a fitymaszűkülethez, meg a háziorvoshoz? És milyen eredmények kellenek az urológián belül? Labor? Vagy fizikai vizsgálat? (Ezt már másodszor kérdezem meg...)
2015. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha urológus csak a herêket,fitymát és prosztatát nézi meg,esetleg ott helyben kiküld hogy adjál neki vízelet mintát,amit 2-4 percen belül is meg tudja nêzni,akkor a vizsgálati papírt eredménnyel együtt meg is kapod.
2015. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Tehát igazából attól függ hogy azonnal megkapod e hogy mire terjed ki a vizsgálat!Szerintem megkapod azonnal.


Amúgy egyszerűen nem értem hogy rendvédelmi szervekhez jelentkezik valaki akár fősuliba vagy középsuliba ott mi köze az alkalmasságnak ahhoz hogy mi a helyzet a gatyádban,csajoknál tangájában.Tuti ilyen kikötést én nem tennék.

2015. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na már csak pont ez a okoskodó nyomigyerek hiányzott ide, s megint jókor pofázik bele olyanba, amibe nem kellene.
2015. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha,ha mr.perfect.

Ismerősőmnél ennyi volt a vizsgálat,amit leírtam.

2015. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Csakhogy nem ez volt a kérdés, és szokásodhoz híven te itt most megint belesz**rtál a szokásos hülyeségeiddel egy már megkezdett beszélgetésbe! Vedd már észre, hogy amit csinálaz az nem segít senkin, te magad pedig még jobban lejáratod magad, nem beszélve a gyerekes haharászásodról, amit még gúnyolódóan ide le is löksz! Ha feltűnési viszketegséged van, fordulj bizalommal a megyei állatkerthez, és ott parádézz a röhögő gerlék mellett, ne itt rontsd tovább a levegőt. Se a kérdezőknek nem segítesz ezzel a viselkedéssel, sem a fórum színvonalának emeléséhez nem járulsz hozzá pozitívan!


A kérdező szempontjából igencsak nem mindegy, mit akar tudni, mert ha venné a fáradságot, és alaposabban elolvasná a legelső válaszomat, talán kiderülhetne végre, mit akar tudni, de így nem fog, főleg, hogy te is a magad fiatal és tapasztalatlan éveiddel mindenhová odasz**rod a saját (=1fő) véleményeidet, sablonszövegeidet, amikkel garantáltan nem segítesz senkinek. Pont ezért írnak ki többen is újabb kérdést ide, bízva abban, hogy ott nem jelensz meg sem te sem az a bagázs, akikkel együtt rontod itt a színvonalat!

Nem visszatámadni kéne állandóan, hanem elgondolkodni azon, hogy a másik vajon mire akar rávilágítani. De ugye, amint azt te magad is írod te vagy a "mr.perfect", aki itt mindenki közül a legtökéletesebb. Remélem a barátnőd nem szenved az egoizmusodtól!

2015. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Alkalmasság vizsgálat pontosan nem tudom miből áll. Olyanokat olvastam, hogy röntgenezik a hasat + heréket(ezeket meg is tapogatják), bőrt lehúzzák a péniszről, vizelet mintát kérnek. A címkéket kérlek ne vedd figyelembe :)
2015. márc. 23. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok. Azt vedd figyelembe, hogy a leletkiadás kórházanként eltérhet. Tegyük fel, a labor érdekel, arra biztos, hogy többet kell várni, és nem azonnal lesz meg. Lehet, hogy órákat kell várnod érte, lehet napokat. Ezt mi nem fogjuk tudni neked egyértelműen megmondani. A fizikai vizsgálat eredményét szerintem ott helyben megkapod, nálam legalábbis így volt.
2015. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!