Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni ha a makom...

Mit lehet tenni ha a makom nagyon érzékeny?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és kiskoromba fitymaszűkületem is volt( nem tudtam rendesen hátrahúzni a bőrt így nem is tudtam kimosni. Ez már megszűnt még gyerekkoromban a doki segített ezen hátrahúzta stb és kamillába áztattam annó. Elég érzékeny a makkom. Nehezen tudom hátrahúzni merevedéskor de van amikor hátratudom normálisan. Ernyedt állapotban is feltudom húzni csak picit levan ragadva a bőr. Mit tanácsoltok? Az az érdekes hogy van hogy jól hátrahúzahtó van amikor nem. Ez két maszturbáció közt véltem felfedezni. Néha van olyan h utána a makk nagy és nem tud vissza rámenni a bőr. és úgy szabadon van de akkor fáj

2015. márc. 23. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mostanában amúgy milyen gyakran mosod, és hogyan?


Az érzékenység csökkentéséhez egy út van amúgy, foglalkozni kell vele... szóval megpróbálni hozzáérni, hagyni egy kicsit szabadon a levegőn, tisztításkor megpróbálni picit megdörzsölni a vízben, stb.

2015. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden nap mosom hatrahuzva de csak eros vizsugarral.birom..hozzaerni meg egyaltalan nem merek
2015. márc. 23. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg azért :) vizesen annyira nem rossz mint amikor ragadós (bár a legkönnyebb akkor amikor mondjuk az előnedvtől sikamlós)
2015. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez így természetes ha nagyon érzékeny.Ha nem az lenne,mi késztetné elő az ingereket.A makk felületén érző idegvégződések vannak .Aki azt írja neked hogy ezek működését mérsékelni kell,az keveset olvasott a p.működéséről .Egyébként a metéltek el is veszitik szinte ezt 100 % van .Ennek aztán van előnye is náluk,de hátránya is .
2015. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nullára csak az pontoz,aki nagyon buta ehhez a témához ,és aki irigy a toplistán való helyezésemre .:-))
2015. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meleg vízben próbáltad a fitymád tornáztatni,hátrahúzkodni?

Ha nem próbáld ki,csináld napi szinten és ha szerencsés vagy akkor azt veheted észre hogy könnyű a fitymád hátrahúzni és talán a makk túlérzékenysége is csökken majd.

2015. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!