Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélés után...

Részleges körülmetélés után mennyi idő a teljes felépülés?

Figyelt kérdés
2 napja volt műtétem 4 varrat van bennem és a doki azt mondta hogy a fitymát tartsam fent a makkom, viszont ha erekcióm lesz( még fiatal 18 vagyok) pl nagyon ráz a busz éjszaka álmomban stb... akkor viszont a varratok nagyon nyomják a makkomat bellűről :s mit tudok tenni mennyi idő mire megjavul és bírom használni a pisilésen kívül másra is?

2015. márc. 29. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Másra is 4-6 hét .
2015. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

De legalább észnél voltál és nem engedted hogy ész nélkül az orvos teljesen körülmetéljen.


A teljes gyógyulás 4-6 hét!A hegek halványodása még több hónap.Az első 2 hétre mondják hogy kellemetlen.

2015. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2/2-es, Neked mennyi idő alatt gyógyult meg?
2015. ápr. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsémre nem vagyok metélt,ezt nem is írtam,mielőtt féreértések lennênek,többen akiket metêltek akár részlegesen,akár teljesen leírták mi volt,hogy gyógyult,mennyi idő alatt stb.,innen vannak az infok.



Remélem kérdező némi javulást már tapasztalsz?!

2015. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!