Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik a hátrányai a körülmetélés...

Mik a hátrányai a körülmetélésnek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

-érzéketlen makk x idő után millió érző ideget vesztel emaitt

- mütét után lábadozás fájdalmi 3-4hét iszonyat fájaldom ha fell áll és ezt nem tudod kikerülni

- barna foltok megjelenés mivel nincs védve makkod

eleinte peddig az esztétikai álapot mivel látszanak varatok.

szeritem nincs előnye

2015. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%

Pár gondolat még az 1 es hez.

A makk felszinét bóritó nyálkahártya,orvosi szó használattal,elkérgesedik .A gatya az összes érző idegvégződést kidörzsöli.Ezért írja az 1 es is ,hogy érzéketlenné válik .Mivel nem védi a bőr ,ki is szárad .

A bőr elvesztésével történik a legnagyobb károsodás ,hisz

több millió érző idegvégződés veszik itt el.A makkon csak 50 ven van .Ebből adódóan a metéltek sosem élik meg azt a szexuális gyönyört,amit a fitymások megélnek .

Na de azért legyen valami mellettük szólva is .

Mivel kissé érzékenetlebb lett a nemi szervük,ezért kissé a szexet tovább birják.Később következik be az elélvezés.

Ez meg a nőknek jelent előnyt .

Sehol nincs a testünkön annyi érző idegvégződés ,mint a fitymában van .

2015. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon kellemetlen a műtét maga és a gyógyulás. Más hátrányát én nem tapasztaltam, most már minden okés vele.
2015. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
41%

3 as nagyon sok fiúval beszélgettem,akit körbe metéltek .

A műtét lefolyására senki sem panaszkodott,akit nem altattak az is csak az első érzéstelenitő szúrást érezte kellemetlennek .A műtétből semmit sem lehet érezni A műtétet követő 5 napot viszont senkinek sem kívánják .A 10.dik után kezdett elviselhetővé válni .

Ha neked még a műtét is fájdalmas volt ,akkor ott valamit nem jól csináltak .

2015. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%

Itt volt valaki a metêlést akarta terjeszteni korábbi témákban és annyira jól nem sült el,mert ő egy metélési honlapot linkelt ide éy bizony igen is sokan leírták,de itt is olvastam másoktól is hogy bizony nem kicsit fájt az érzéstelenítés és voltak mozzanatok metélés során amit éreztek valamennyire!


De egy videot is feltettek(több is volt youtube-on)ahol szerencsétlen pici babákat tettek ki értelmetlenül ilyen fájdalmaknak és bizony az érzéstelenítő nekik rettentően fájt,nézni is rossz volt, ők is sok műtêti mozzanatnál bizony kinkeserves sírásba kezdtek.


Úgy hogy bizony van hogy műtêt vêge fele már éreznek kellemetlensêgekez.

2015. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!


Ha nem szükséges kerülendő,mert ezek csak az egészségügyi hátrányai(makk érzékenysêg,kérgesedés,foltosodás,de van aki sikosító használatára kényszerül vagy gyakori krémezésekre utána)amik előfordulhgatnak.

De vannak esztétikai hátrányai is,hiszen sokaknak ez finoman szólva nem tetszik,meg ott van az hogy szívathatnak miatta.

2015. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
De mindenkinek lesz foltos a makkja.De jobb elkerülni!
2015. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A kérdés a metélés hátrányaira vonatkozik, nem a műtétre, vagy hogy nekem meg kell-e csináltatni ezt. Hosszútávon érdekelne a dolog, hogy milyen negatív következményei vannak.
2015. ápr. 5. 17:36
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
4-es, nem mondtam, hogy fájt, csak kellemetlen volt. A műtétből az első szúrást éreztem csak, magából a beavatkozásból semmit, de ennek ellenére nem egy kellemes procedúra ahogy vadidegenek az ember farkát rángatják, borotválják, stb, miközben én leszíjazva fekszem pucéran. A gyógyulásnál meg nekem nagyon körülményes volt a kamillás áztatás naponta többször, és a merevedésnél a varratok nagyon szorítottak. Az orvosomra viszont egy rossz szót nem lehet mondani, nagyon szép munkát végzett.
2015. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha ezt eü.okból kell megcsináltatni ,akkor nincs más választásod .Azért nem gondolom ,hogy ártott volna az itt leírtak elolvasása .
2015. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!