Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületre otthoni kezelés?

Fitymaszükületre otthoni kezelés?

Figyelt kérdés
Szóval erekció közben nem tudom teljesen hátra húzni ha meleg vízbe aztatom úgy igen ha ezt csinálom napmintnap megoldódhat a problémám?

2015. ápr. 5. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Javithat rajta valamennyit, de ha rangatod/ magadnak piszkalod, akkor vszinuleg tobbet artasz, mint hasznalsz. Fordulj orvoshoz, lehet hogy o is egy krem felirasaval segithet, ha pedig nem, akkor is jobb tul lenni a kezelesen mielobb!
2015. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan csináld, nehogy hátraszoruljon. Egy orvosnak azért érdemes lenne megmutatni.
2015. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen javítható,de óvatosnak és kitartónak kell lenni.


De urológushoz egyedül is el lehet menni 14 éves kortól,csak tb kártyát és szemêlyi igazolványt kell vinni.Lehet az orvos szteroidos kenőcsöt írna fel.

2015. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vészes a dolgok akkor lehet, kitartás és türelem kell hozzá. Nekem is volt, nem volt komoly, állva nem tudtam hátrahúzni, csak mikor ernyedt volt. Ez ott 12-13 éves koromban lehetett. Pár hónapig, fél évig, mikor fürödtem meleg vízben akkor finoman húztam hátra, egyre jobban. Hétről hétre észrevehetően jobb lett, aztán egyszer csak megtörtént a csoda, teljesen hátra jött :D Azóta nincs bajom vele, és nem kellett orvos sem. De szélsőséges esetekben biztos nem alkalmazható ez.
2015. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!