Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az Allamokban miert olyan...

Az Allamokban miert olyan nepszeru a korulmeteles? Szerintem a korulmeteletlen penisz sokkal szebb

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek.
2015. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
nem midenhol népszerű sajnos vallási csokintásádozata lesz szegény pici baba
2015. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Már nem olyan népszerű, mint volt, a többséget már ott is békén hagyják. Valószínű azért terjedt el, mert úgy gondolták egyszerű beavatkozás és megelőz később esetlegesen felmerülhető problémákat. Kb mint amikor kiveszik a gyerek manduláját, pedig semmi baja.
2015. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Igen valóban nem olyan népszerű már. A 70'-es években volt a csúcs akkor 85-86% volt a felnőtt férfi lakosság között a körülmetéltek aránya. Ma már csak (!) 70%. A mi főleg a magas számú latin amerikai bevándorlónak köszönhető.

Nem a szépsége miatt hanem a higiéniai és egészségügyi előnyei miatt volt nagyon népszerű. Sok betegség megelőzésében segít. Az ellenzői azt mondják, hogy megfelelő tisztálkodással ugyan ez a hatás elérhető. Az orvosok valahogy nem ezen a véleményen vannak. Ha jól tudom újból ajánlja több orvosi szervezet.

2015. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Mitől kevésbé szép egy körülmetélt?
2015. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy tudom a nemzetközi portálokról, hogy ez az arány ma már csak 30% és Kanadában is egyre inkább tiltják a születés utáni rutinszerű körülmetélést, pont azért, mert a biztosítók nem hajlandóak vállalni az ilyen beavatkozások során elkövetett műhibapereket! Én meg személy szerint rondának tartom azt a vágást ott a fityma két rétege között, meg azt a ronda kiálló párnacsücskét a fék helyén, amiket a varratok csak méginkább csúfítanak. Igaz, vannak szépen metéltek is, de ez a ritkább, a java undorító.
2015. ápr. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért több néhol még a metéltek száma ,mert amikor ez történik a kis fú ezt nem tudja megakadályozni.Kiváncsi lennék rá 18 éves korukban mind annyian metéltetnék e magukat .Kötve hiszem én azt .

Az orvos szempontjából meg jó kereseti lehetőség .A pénzről szól a dolog.

2015. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a korulmetelt peniszek olyan furak, a levagott bor helye olyan mintha folyamatosan huzodna/egesi serulesek lennenek ott. Nem tul esztetikus latvany
2015. ápr. 7. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se szép látvány,nem nêz ki egészsêgesen,nem természetes a kinêzete.



Kis babánal tettek fel egészsêges és metéltről képet,csúnya ezt mondani de kisgyerekeknêl ez még csúnyábbnak látszik.


Ez a barbár szokás sivatagi nêpektől ered,ahol nem volt mód napi tisztálkodásra és higy a homok vagy tisztálkodás hiánya ne tudjon letapadni és gyulladást okozni így kitalálták ezt.Ma már van mód napi tisztálkodásra,szükségtelen ez a fájdalmas beavatkozás.


Amerikában meg úgy gondolták,erről volt egy cikk hogy a maszturbálas bűn és ha nincs fityma,nincs mit húzkodni.Így indult el a metélés ott.De valóban én is olvastam hogy a gyerekorvosok úgy gondolják hogy nincs olyan előnye ami indokolná a gyermekek metêlését,kanadában is csökken a metêlêsek száma,San Fransiscoba tűntettek is ellene.

Egyre többen tűntetnek.


Videokat mutattak be hogyan is zajlik,mennyire durván is néz ki és hogy lássák milyen fájdalmakat okoznak még érzéstelenítő mellett is a babáknak.Csak erősnidegzetűeknek!

Én nem tudnák egy csecsemőt sem így megkínozni.


Orvosok véleménye is eltérő,mert a nemibetegségek ellen nem véd és csak kis %-ban csökkenti a fertőzések elkapásának számát.Orvosok is eltérő véleményen vannak és vitáznak.


Lényeg USA-ban is csökken a szám éy nem a kultur nêpektől ered éppenséggel.

2015. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

De orvosok véleménye is megoszlik ezen,egyre többen gondolják hogy ezt rutin szerűen nem ajánják.Akibe van emberség az ilyen fájdalmaknak nem kêpes egy kisgyermeket kitenni.


Csak aki metêlt az támogatja,már habtámogatja.

Egy embertől sem szabadna erőszakkal a teste bármely részêt,ha az egészséges önkényesen elvenni!

2015. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!