Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magömlés?! Szerintetek normáli...

Magömlés?! Szerintetek normális ez így?

Figyelt kérdés
Helló, többször is volt "éjszakai magömlésem"?! Mikor felébredek, nedves volt a boxer, és tapad. Ez normális? Hetente 0-3 alkalommal van ez így. Szerintetek ez oké?

2015. ápr. 8. 15:38
 1/8 anonim válasza:
82%
Igen, ez így oké. Gondolom még nem élsz sem szexuális életet, se nem maszturbálsz. Így meg kijön, aminek ki kell jönni.
2015. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert nem tudom hogy ez így van e rendjén :D
2015. ápr. 8. 15:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Ha még nem szoktál recskázni, akkor ez így teljesen oké, mindenkivel ez történne, ha nem végezne önkielégítést. Ha zavar téged a reggelente nedves boxer, akkor próbáld ki, hogy néha maszturbálsz. 16/F
2015. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az előttem lévőnek igaza van. Ha még nem szoktál maszturbálni akkor is ki kell jönni az anyagnak. Ami a te esetedben éjszaka történik. Én is voltam így. Próbáld ki hogy néha napközben maszturbálsz mert akkor nem lessz este semmilyen meglepetés. 14/F
2015. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy? Amúgy rendjén van, maszturbálj többet.
2015. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oke, csak nincs annyira sok idom, mint regebben:D 15/F
2015. ápr. 8. 16:55
 7/8 anonim válasza:
Nekem is csomószor ez van ha nem maszturbálok egy ideig de néha még akkor is ha maszturbálok :P 16/F
2015. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár naponta szakíts időt rá és nem fog éjjel meglepetés érni :D Én nagyon utálom mikor arra ébredek, hogy épp elmegyek, lehet takarítani utána :D Szerencsére már egy jó ideje nem volt :D
2015. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!