Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akadályozhatta a fogyókúrám a...

Akadályozhatta a fogyókúrám a növekedésemet, fejlődésemet? 18/F Alul részletesen.

Figyelt kérdés
Szóval tavaly januárban kezdtem el a fogyókúrát akkor még 17évesen és juniusban hagytam abba azóta tartom a súlyom, 95ről mentem le 72 re most 76 vagyok de én akartam felszedni ennyit. Viszont: akadályozhatta e ez a fejlődésemet? Magasságom 181cm szal az jó, viszont péniszem nem nőtt alapállapot: 8,5cm mereven max 13cm. ELég kicsinek találom, meg hát vastagsagnak sem vastag nemtom igy menyni lehet 3-4körül van mereven. Arcszőrzetem sincs, csak pihés meg ha közelről nézem pl:tükör akkor látszik , máshol rendben van a szőrzet.
2010. febr. 19. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Nekem úgy tűnik, hogy a fórumon feltett kérdésed alapján inkább az önbizalmaddal le7 probléma, mivel inkább az ilyen fiatalok tesznek fel ilyen kérdéseket.

Sztem egész jók a méreteid, a ledolgozás kapcsán kialakult adottságaid, testtömegindexed, éppen ideális.

A péniszed mérete átlagos, bár azt tényleg aláírom, hogy magasabb srác létedre egy picit mintha kisebb lenne az átlagosnál, mrul, a testmagasság a te esetedben nincs összhangban a péniszed méretével, ez egy picit lehet furcsa, azonban ha van rajtad még vmennyi, általában a testsúly az alkati adottság ezzel szinkronban befolyásolhatja a cerkád méretét. Viszont, ha merevedésre képes, tudsz ejakulálni, éjszakai magömlésed volt már, akkor nem aggódnék a helyedben.


Mondom mindezt szakmai tapasztalatból, ugyanis emberekkel dolgozom.



Ha tényleg vannak problémáid, (önbizalomhiányod), dumálni szeretnél róluk, írj nyugodtan, akár Re: akár MSN!

És ami még fontos, hogy FEL A FEJJEL, Pajtás!

Semmi bajod NINCS! :-)


Üdv: EE

2010. febr. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) És az arcszőrzet? Van egy öcsém, nem példázódni de ő 15 éves de neki jobban látszik. nem hormonális probléma ez? Amúgy akarok majd menni egy csomó vizsgálatra hogy megtudjam van e bármilyen bajom(vérvétel, vizelet, ultrahang, látás,hallás, fülvizsgálat, amit eltudsz képzelni) ezekre lehet beutalót kérnI?vagy csak ha bajom van akkor csinálják meg?
2010. febr. 20. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

És az arcszőrzet? Van egy öcsém, nem példázódni de ő 15 éves de neki jobban látszik. nem hormonális probléma ez? Nézd! feltételezem, hogy őneki más a fizikuma, a biológiai órája, a hormonháztartása. Ahogyan senki sem, úgy ő sem egyidőben kezdett serdülni veled, nem is ugyanúgy. Nem láttalak még benneteket, sem a fizikumot, sem az egyéb alkati adottságokat, így nem tudom megítélni most ez itt milyen jellegű probléma és miért?


Tiszteletre méltó e prevencióval kapcsolatos elgondolásod, de érdekelne több dolog is.

_ 18 éves vagy. Miből glod, hogy vmi bajod van?

_ Van-e egyáltalán VALÓS bajod, vagy szted csak beképzeled magadnak?

_ Öcséd veled szemben milyen karakter? Ő hogy viselkedik? Ő mennyire magabiztos?

_ Gyermekorvos, háziorvos, sulidoki nem szokott évente rajtatok tetőtől-talpig minden szervre és testtájra külsőlegesen kiterjedő orvosi vizsgálatot elvégezni?


Ha egy picit beszélgetünk, sztem tudok segíteni abban, hogy rágyere, van-e TÉNYLEGESEN valami bajod, és érdemes-e ebbe belefektetni most még némi energiát!?


Üdv: EE

2010. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár itt is megírhatod...
2010. febr. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak abból gondolok bármilyen bajt hogy ő fiatalabb akkor nem nekem kellene előbb fejlődni? Szóval neki előbb megjelent az arcszőrzet az miért van? Ilyen beállítottságú? Akkor nincs velem semmi baj ezek szerint.
2010. febr. 22. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:

"Csak abból gondolok bármilyen bajt hogy ő fiatalabb akkor nem nekem kellene előbb fejlődni?"


-- Ez nem így megy. Ez nem versenyfutás!

Attól még, hogy az öcséd fiatalabb, még nem jelenti azt, hogy ő nem fog jobban kiszőrösödni pl. Fent leírtam, mindenkinek másképp csörög az órája. Erre mondják azt az önbizalomhiányos a többinél fiatalabb kisfiúnak, aki sóvárogva néz korábban beérni, megnőni, kifejlődni látszó társaira, hogy: "--Ne aggódj! Hamarosan te behozod őket! Sőt, nemcsak, hogy behozod, de le is előzöd őket!" Elfogadom, 18 vagy, de nekem sem nőtt ki teljesen az a bizonyos arcszőrzet, és hiába is borotválgatod... erősebbnek fog érződni ugyan, de ahová a genetikád nem tervezi, ott nem fog szőr nőni. Ugyan ez a helyzet még változ6 21-22--ig, erre azonban már nincs vmi sok remény.


Az alapkérdésedre válaszolva, ha nem szedtél vmi szert, aminek le7ett vmi mellék6Ása, akkor a fogyókúrád sztem nem befolyásol6ta negatívan a fejlődésedet. Persze, biztosabbat csak egy orvos (>> háziorvos) tudna mondani.


"Szóval neki előbb megjelent az arcszőrzet az miért van?"

-- 1xű... más hormonháztartás, más genetikai állomány. Nem vtok egyformák.


"Akkor nincs velem semmi baj ezek szerint."

-- Némi önbizalomhiányon kívül sztem nincs. :-)


Sztem beszélgess vkivel, akiben megbízol, mert ha nem leszel képes elfogadni önmagadat, abból pszichés problémáid, gátlásaid alakul6nak ki a közeljövőbe, ami később felemészt! Célzok itt a

Üdv: EE

2010. febr. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

>... Célzok itt a fogyókúrádra, testsúlyváltozásaidra, péniszed adottságaira, amikről úgy beszélsz, mintha nem lennél velük megelégedve. Sztem ne vidd túlzásba a magad külseje miatti aggódást, mert lelkileg tönkreteszed magadat.


Üdv: EE

2010. febr. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!