Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Múlt este óta fáj a jobb...

Múlt este óta fáj a jobb herém, miért?

Figyelt kérdés
Este zuhanyzás közben jött elő. Este először azt hittem hogy biztos csak megütöttem véletlen és majd reggelre elmúlik. Nem múlt el. Főleg akkor érzem ha járok és gondolom hozzáér a combomhoz vagy valami. Fentebb combtőtől nem messze is kisugárzik a fájdalom. Mit tegyek menjek el orvoshoz vagy tényleg csak megütöttem? (18)

2015. ápr. 11. 09:03
 1/8 mantis religiosa ***** válasza:
Ha nem múlik el menj urológushoz, lehet, hogy veseköved van, annak is hasönlóak a tünetei. Vizeleted szine ha sötétebb, vagy nem a megszokott akkor valószínü. Egy ultrahangos vizsgálattal meg tudják nézni egyszerűen.
2015. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De főleg akkor fáj a herém ha hozzáérek én vagy a combommal véletlen. Az is lehet a vesekő miatt?
2015. ápr. 11. 10:15
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
Nekem görvsösen fájt, mintha le akarna szakadni. Próbálkozz görcsoldóval, ha attól enyhül akkor szerintem az. Nekem a No-spa vált be, aszt hiszem adják recept nélkül is.
2015. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
zacsi nem vörös? nincs megduzzadva?
2015. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet heregyulladás is.
2015. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vörös és nincs is begyulladva.
2015. ápr. 11. 15:52
 7/8 mantis religiosa ***** válasza:
Ha voltál dokinál, majd írdd meg mi a pálya!
2015. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatod, hogy be van-e gyulladva vagy sem.
2015. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!