Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet még szakállam?

Lehet még szakállam?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy most töltöttem a 19et és oldalt nem nagyon akar nőni. Bajszom van, meg az államon is nő a szőr, de kétoldalt nem nagyon akar. Illetve az utóbbi egy évbe a fehér szőrök kicsit elkezdtek feketedni, de csak épp hogy. Lehet még? vagy ne is álmodjak róla?

2015. ápr. 12. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet,de még túl fiatal vagy ahhoz,hogy a teljes

szőrzeted véglegesen kialakult volna .

2015. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm :D. Annyira nem kattogok rajta, csak irritál, hogy fiatalabbaknak is van borostája, nekem meg még semmi. Aztán lehet késöbb majd megbánom, ha mégis elkezd nőni és nemgyőzöm majd borotválni 2naponta azt is.
2015. ápr. 12. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
SZerintem csak gonddal jár. Örülj neki, hogy neked még nincs! De amúgy minden srác máshogy fejlődik, még simán lehet neked is. 16/F
2015. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!