Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermavizsgálat eredménye...

Spermavizsgálat eredménye eltérő lehet, ha?

Figyelt kérdés
A problémánk a következő lenne: párom a leadott mintával 3 óra múlva ért a klinikára, valamint a min.3, max..5 napops önmegtartóztatás helyett 11-12 nap volt? Szóval ezek mellett a körülmények mellett elképzelhető, hogy a spermiogram mást, rosszabbat mutat?

2015. ápr. 14. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz, mért vannak a megadott kikötések? Hogy értékelhetö mintát kapjanak.


Ha nem tartjátok be, amit kell, akkor egyáltalán minek akartok bármit is vizsgáltatni?


Igy semmi, de semmi értelme sincs az egésznek, mert nem értékelhetö a leadott minta.

2015. ápr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! A férjem "hülye", és nem tudtam vele megértetni, hogy így tök fals az eredmény...Tulajdonképpen azért kérdeztem, hogy jól sejtem-e, hogy ez ablakon kidobott pénz volt? Másrészt meg, hogy el kell-e végleg keserednünk az eredmény miatt? Köszönöm a megerősítést :-D! A férjem pedig hülye :-))) és kész.
2015. ápr. 14. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szójatok az orvosnak, mert adott esetben tudja az eredményt korrigálni a tapasztalat alapján. Vagy meg kell ismételni a vizsgálatot.


De csak amiatt, hogy adott eetben rossz az eredmény, nem kezdenék aggódni, mert nem reális.


Minden jót!

2015. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Nos, igen, kidobott pénz. De ha 11-13 nap után van életképes spermium, akkor nincs minden veszve. Ha nincs, akkor meg mindegy, hogy pár nap után nincs, vagy közel 2 hét után.


Inkább jobbat mutat, mint rosszabbat.

2015. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom, nagyon off, de közeli férfi ismerősömet meddőnek hitték az orvosok, és mégis hagyományos módon fogant baba jött össze, mikor már letettek róla. (Nem, nem kell a hülye poén, a férjé a gyerek.)
2015. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

17 millió /ml volt az eredmény egyébként, lassú és 20% normál szerkezetű. 3 óra kevergés után, mert eltévedt :-D.

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást. Valószínű egy újabb vizsgálat lesz, de akkor már én irányítok :-). Persze azóta bánja, hogy nem hallgatott rám. Azért remélem nem lesz baj a következőnél!

2015. ápr. 14. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:

20-21 millió az a szám,ami a minimumot jelenti .

Közel sem az eltelt napok jelentik a gondot,hisz ekkorra már biztosan van nagyon sok érett spermiumja .Ez esetben is a 3-5 nap ,a minimum megtartóztatást jelenti.

Úgy gondolom nem kellően jó válaszokat kaptál .

Ha már valaki úgy viszi be,akkor 2 órán belűl ott kellene lenni.A bent levettet azonnal viszik a laborba vizsgálatra ,számolásra .2 óra alatt alatt nagyon sok pusztul el,nem beszélve az élettelenekről melyek már eleve igy jöttek ki .

2015. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszolónaki is :-)! Igen, én is ezt mondtam a drága uramnak, hogy akkor már kár volt leadnia...pláne, hogy nyilván nem is volt végig állandó hőmérsékleten. Na mindegy. Már túl vagyok az agybajon, majd csináltatunk másikat...és azt ott fogja produkálni, nem szállítunk!

Alapesetben, ha a másik vizsgálat is hasonló eredményt hozna, az mire elég? Mármint nyilván nem gondolom, hogy úgy esély lenne egy spontán fogantatásra :-/? Ha valaki mondana véleményt megköszönöm!

2015. ápr. 15. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!