Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisbabát szeretne a feleségem,...

Kisbabát szeretne a feleségem, de alacsony a spermaszám, alig mozognak. Segítség!?

Figyelt kérdés
Valamilyen férfi termékenységfokozót keresek! Akinek van tapasztalata írja le, köszi.

2014. szept. 22. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek lombikprogramra, orvos segíthet.
2014. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:

csak a sablont tudom:szelén+E vitamin.

sportolni/futni szoktál?nem vagy elhízva?

2014. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cigizel?
2014. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 steril válasza:

Ėn a Profertilt ajánlom (online kehet kapni-gyorsan kiszállítják). A spermiumok érési idejével meegyezően kell szedni, ìgy biztosìtva, hogy az elejėtől a végéig tåpanyagokat kap a sperma a fejlődéshez, hogy mozgékonyabb es több legyen!

Nem kell kövėrnek lenni vagy dohànyozni, ez bárkivel előfordulhat.

2014. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha komoly a szándékod a gyermeknemzésre, akkor sztem jelentkezzetek be a Kaáli Intézetek valamelyikébe, és menjetek biztosra, ne hottentottára kísérletezz! (Ezt most nagyon komolyan mondom.) Ha nem komoly, akkor tárgytalan a javaslatom, valamelyik majd csak javít "valamit"... (vagy nem...)
2014. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Robert Fekete válasza:
Én megfordultam a kaaliban a parommal és ez mellett elkeztem egeszsegesen taplalkozni vitaminokat szedni pihenni és szedtem a profertilt. 2 honap szedes utan Meg is lett as eredmeny. MA mar ket eves a fiam. Azota figyelek as etkezesre.... spontaneous teherbe esett a párom! Ami hozza tartozik a tesztre ugy mentem El hogy 36 orat vezettem egy vodor kave és energies ital volt bennem. A teszt 10 mill. 1 hétre ra 20 mill. Szoval as se mindegy hogy the milyen àllapotban baby. Ha le vagy faradva ez lesz as eredmeny.
2015. nov. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!