Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állandó vizelési inger! Mit...

Állandó vizelési inger! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és kiskorom óta állandóan azt érzem mikor vizeltem hogy maradt még és ki kell jönnie. Elégé zavar a dolog van valami megoldás? (Az orvost ha lehet szeretném elkerülni) Valami házi dolog amivel meglehetne oldani? Persze ha orvos kell akkor megyek csak jobb szeretném magam intézni.
2015. ápr. 14. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyomasztó érzések , viták és nyugtalanító környezeti hatások kiválthatják .
2015. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy kiskorod óta érzed ezt. Sűrűbben is kell emiatt pisilned, netán csíp egy kicsit? De akkor írtad volna talán.

Ha kicsi korod óta így van, más panaszt nem okoz, akkor nem betegség. De lehet, hogy jobb lenne urológust kérdzned.

2015. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nincsen okozat.Legalább kérdezd meg az urológust,mi lehet a háttérben .
2015. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

el kéne menned egy alapos vizsgálatra. Ha valóban marad benned és lappang sokáig, akkor különböző fertőzéseket is könnyű összeszedni.

Hasonló cipőben járok már 2 éve, de nekem Sclerosis Multiplexem van és attól alakult ki ez.

19/L

2015. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bizony, menj urológiára! lehet beidegzési zavar, vagy hólyag diverticulum (kiöblösödés), meg fertőzés, bár az talán nem zajlana sok évig. bár ezek az állapotok úgyis vizelet pangásra, fertőzésre hajlamosítanak. azért a gyerekkortól való fennállása felveti fejlődési rendellenesség lehetőségét.
2015. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!