Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiás fiúk, nektek...

Gynecomastiás fiúk, nektek mikorra múlt el a mellnagyobbodás?

Figyelt kérdés
Ha volt, nektek mikorra múlt el a mellnagyobbodás? Konkrétan mennyire voltatok serdülve: pl. testszőrzet, szakáll-bajúsz mennyi volt, ádámcsutka, stb? Nekem kb. 6 éve van "nagy mellem", bár anno volt egy kis feleslegem, lehet akkor azért - akkor jelent meg a csomó is mindkét mellemben, aztán azóta semmit se változott szinte, pedig leadtam kb. 10kilót, és most 18 vagyok. Orvos pár hónapja a csomókra és a mellemre azt mondta minden OK, ez a normális emlő, majd a hormonjaim még csak most kezdenek el tombolni. Én már ebben nem reményekedek. Bordáim, medencecsontom is meglátszik, kockásodik a hasam, viszont a mellem nem változik. Serdülésben is jócskán le vagyok maradva, nem is tudom lesz-e valami belőlem. Kezdek elkeseredni.

#gynecomastia #mellnagyoboddás
2015. ápr. 21. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Azt javaslom keress fel egy orvost, lehetoleg endokrinologust. O elmondja azt neked, hogy mi a helyzet. Valoszinuleg keson ero vagy ezzel nincsen semmigond. Magassagod? Testszorzeted?
2015. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy kinek mikor szűnik meg a férfi cici az egyéni mindenkinél,mert van akiknêl 12-13 éves korban jelentkezik és pár hónapig tart,a másiknak meg 20-as évei elejére tűnik el.


De eleve nem minden férfinak lesz feltűnő ádámcsutkája,a szakall,bajusz sem számít,mert néha vannak olyan 12-14 éves gyerekek akiknek van kis pihe az arcukon,valakiknek meg rendes arcszőrzetük csak 20-as évei végére lesz.

Tehat ezeknek semmi köze nincs a férfi mellhez,ezek egyêni genetikai adottságainktól függenek.


Ha nem vagy túl szőrös jelenleg sem,de mondjuk 12-13 évesen volt már fanszőröd,mert átlag fejlettsêgűeknél ebben a korban már van szőrzet akkor későn érő tuti nem vagy,csak nem vagy szőrös típus.És ha 12-14 éves korod körül volt már spermád akkor minden rendben van veled.


Sok fiú csak a 30-hoz közelítve lesz erősebb testalkatú,de van aki mindig is vêzna marad.


Endokrinológus foglalkozik mêg a hormonokkal,ha gondolod keress fel egyet.


Írj magadról adatokat hogy mi miatt gondolod hogy a serdülésben is le vagy maradva.

2015. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy soha nem fog változni az állapotod. Itt vagyok én, 13 éves korom óta felvannak duzzadva a mellbimbóim, akkor nagyon érzékenyek voltak, de az egy év alatt elmúlt. Soha nem voltam elhízva, most 31 éves vagyok, és még mindig duzzadtak a bimbóim. Rendkívül zavaró, és sajnos ezidáig fogalmam sem volt, hogy ezt lehet műteni. Emellett nem nő szakállam, a karjaimon és lábaimon sincs szőr.
2015. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazan sajnallak. Nekem szerencsere sose fajtak. Most elegge 'orulok' , mert dietaval es mellerosito fekvotamaszokkal 4-5 honap alatt eleg szep eredmenyt ertem el. Szivbol kivanom, hogy jobbra forduljon a sorsod! Fel a fejjel, kitartas!
2015. júl. 23. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!