Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem körül elkezdtek...

A péniszem körül elkezdtek kisebb, pattanás szerű dolgok megjelenni. Van okom az aggodalomra? Több lent.

Figyelt kérdés

Nem régiben azon vettem észre magamat, hogy kis piros foltok kezdtek nőni a nemi szervem körül. Néhány ezután egészen nagyra nőtt, szinte mint egy pattanás. Nem tulajdonítottam nekik nagyobb figyelmet, de amikor kinyomtam őket, akkor gennyes véres folyadék jött ki belőlük, ilyet hagyva maga után: [link]

Illetve így néz ki még egy nem kinyomható: [link]

Nagyon megvagyok rémülve. Azóta próbáltam szappanos vízzel mosni, most kenőcsre gondolok, hogy beválhatna. Abból vajon melyik? Ez valami gomba, vagy vírus? Kérlek segítsetek!



#pattanás #férfi nemi szerv körül #gennyes folyadék
2015. máj. 3. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Begyulladt pattanás vagy szőrtüsző gyulladás szerintem.Bőrgyógyászatra kéne ellátogatni vele.Ott felírnak megfelelő kémet.
2015. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gomba lenne akkor canesten krém ajánlott.


De fagyú mirigybis begyulladhatot,de az magától elszokott múlni.

2015. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet faggyúmirigy, ne parázz, inkább borotválkozz, mert izzadástól is kialakulhatott
2015. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,semmiképp sem borotváld a péniszed körül a szőrt mert a szőrtüszők begyulladhatnak,a szőrszállak befelé nőhetnek,amik pattik kialakulásához vezethetnek.


Várjál 1-1,5 hetet,ne nyomogasd és figyeld meg hogy van e javulás.


Ezzel urológushoz is elmehetsz a bőrgyógyászon kívül.Én azért az urológust ajánlom mert ott az orvos férfi,így nem olyan ciki előtte elővenni és sok helyen van külön vizsgáló is tehát vizsgálat közben csak az orvos lát,míg ez bőrgyógyászaton nincs megteremtve.Urológus is simán a péniszedet érintő összes problémát megnézi és kezelni,nyugodtan lehet vele oda menni.

Haverom gombával ment oda el.


Pattanásnak tűnik.


De akárhova is mennél el,tb kártyát,személyit vigyél.

2015. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!