Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szaisztok. Ma tapasztaltam,...

Szaisztok. Ma tapasztaltam, ahogy fogdostam a heréim, hogy a jobb herémen, mintha lenne valami?

Figyelt kérdés

Ma tusolás közbe fogdostam a heréim, és a jobb herémen, mint hogy ha lenne valami,nem fáj, csak ugyérzem, hogy van rajta valami, ilyen rácsos a tapintása, nemtudom leirni, de frusztráló, mert igy rögtön azthiszem, hogy nagy a bajom.

Volt már valakinek esettleg ilyen problémája, hogy valamit érzett a herén, vagy tudna esettleg segiteni valaki, hogy mi lehetne?


2015. máj. 4. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. herevezeték?
2015. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neem, ez nem az, egy ilyen kisebb kidudorodás, olyan rácsos tapintása van, irtam
2015. máj. 4. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Igenis tapintás nagymester, te tudod, biztosan igazad van.
2015. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a mellékheréd lesz, tapogasd a másikat is, hátha ott is megtalálod. De ha aggaszt mindenképp fordulj orvoshoz.
2015. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-nek valószínű igaza van, a mellékhere a here mögött van és elég furcsa tapintású. Próbáld meg kitapintani a másik heréden is. Jó mulatást! :P
2015. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom az urológusi pályát .Ekkora érzékkel csak az lehetsz .
2015. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kitapintani? Azért mert te nem tudod? Képzeld én mindd két oldalt ki tudom tapogatni a mellékherémet és még a mellékhere alját ami a here aljánál helyezkedik el azt is. Illetve azt is ahogyan az ondó vezeték végig megy és még egy eret is. Ez nem baj. Vékony a herezacskód. Örülj neki, hogy ki tudod tapanitani, így ha valami gond van azonnal tudni fogod. :)
2015. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!