Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj, lehet valami bajom? :O

Miért fáj, lehet valami bajom? :O

Figyelt kérdés
Önkielégítés után fokozatosan elkezd fájni a péniszem, ott ahol a fitymafék van, ott (bár szerintem a húgycsövem) és ilyen égő fájdalom van, és sűrű vizelési inger kíséri mikor pisilek, akkor kicsit enyhül (persze alig jön ki pár csepp) és utána megint égető érzés van. Az a kérdésem h miért fáj, vagy miért van ez? mert nem mindig szokott ez lenni. :/

2015. máj. 5. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
valoszinű fertőzés lesz
2015. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mivel ezt már csináltam máskor is de az régen volt nagyon rég és ma újra volt de már elmúlt, és ezelőtt meg csináltam tegnap azelőtt meg azelőtt és semmi se volt. csak most. de fogadni mernék hogy hnap csinálom, semmi se lesz :/
2015. máj. 6. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:

szeritem bakterium fertőzés bemész dokihoz kérsz egy vizelet labort éss kiderül

vagy megnezi h van e benne geny az 3perc kb

2015. máj. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem akkor sem ez a gond :D mivel ez tegnap este volt kb fél órát fájt. utána egyáltalán nem éreztem és mikor pisiltem se fáj. most reggel pisilek és semmit se érzek nem is fáj. megfogdosom ahol fájt, nem fáj. semmi folyásom nincs semmi trutyi meg semmi :D
2015. máj. 6. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor sem normalis a fajdalom de te tudod
2015. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jo oké. és ehhez urológushoz kell menni?
2015. máj. 6. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ehhez igen.


Szerintem is valami húgyúti fertőzés lesz ez.

2015. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát segíteni nem tudok,de nekem is ugyan ilyen problémám szokott lenni pontosan ugyan ezekkel a tünetekkel.

Én sem hinném hogy ez fertőzés lenne fél óráig fáj meg csíp utána semmi bajom.

Nem tudom ez mitől van szerencsére nekem csak ritkán fordul elő.Én úgy vettem észre főleg akkor történik ez amikor nem engedem rendesen kijönni az ondót.[van ilyen visszatartásos módszer]

2015. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!