Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet keezdeni relatív...

Mit lehet keezdeni relatív fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés

Több helyen is utánna olvastam eennek és valószínüleg fitymaszükületem van. Hogyan lehet orvosolni? Amit eddig találtam az a TKM amit semmikép se szeretnék. Az RKM aminek nem örülnék. És az X és Z bevágás amit nem tudom hogy micsoda. Valami olyan dolog lenne a lejobb amihez nem kell semmilyen orvosi beavatkozás.

16/F


2015. máj. 6. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a bevágásokat az urológusok nagy része sem ismeri, inkább plasztikai sebészek csinálják, persze nem ingyen. Ha állami kórházba mész, akkor jó eséllyel körülmetélést javasolnak majd.
2015. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Erőszakkal természetesen senki se metêlhet körül ezt szögezzük le.


Ha ernyedt illetve ha merev a péniszed a fitymád mennyire tudod hátra húzni,ernyedten a makk mögé tudod húzni?



Fitymaszűkületet súlyosabb esetben lehet teljes vagy részleges metêlêssel műteni.Szerintem is főleg az elsőt kerüld el ha tudod.


Van fityma plasztika és bemetszés.Fityma plasztika az amit javasolnak.


Urológushoz (csak tb kártyát,szemêlyit kell vinned)nyugodtan menjêl el,attól hogy megvizsgál mêg nem kell egyből döntened,és műtêtnek alávetned magad.


Mivel sok doki metélni akar,ha ezt hozná fel meg kell mondani hogy ezt mindenkêppen el szeretnéd kerülni,szeretnéd ha a fitymád megmaradna.Kérdezz rá milyen műtéteket tudna javasolni mêg.Semmit se kell elsietned,írd össze a kérdéseid és bátran tedd fel neki.



Enyhe szűkületnél van hogy nincs is szüksêg műtétre tudják szteroidos krémmel kezelni.


Meleg vízben probáltad a fitymád tornáztatni?

Ha igen és nincs eredmény,javulás,menjêl urológushoz nyugodtan el,megvizsgál,beszélgettek éy elmondhatod ha metélêssel győzködne hogy csak vêgső esetben szeretnéd ezt.

2015. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem osztom az 1 es válaszát .A kórházakban ,SZTK ban is azok az orvosok dolgoznak ,akik még utána magánrendelést is csinálnak .Aki a magánrendelésén azt mondja ,hogy műtét lesz,ugyan abban a kórházban,műtőben végezné el,mint TB eljárással .A különbség csak annyi,hogy az egyik fizetős .Már minden középkorú urológus is tud minden megoldást .Legfeljebb a nyugdij közelségében lévők nem képezték magukat .

Mivel 16 éves /fiatalkorú / vagy,ezért a szülő nélkül nem fog menni a beavatkozás.

Szinte mindenki szajkolja itt a szem.igazolványt.Nem kell az.Taj kártya számát beütik ,és mindent látnak rólad ott .

Az összes eddigi betedségeidet is .

2015. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
43%
Kedves kérdező : van pár megoldás de nem kedvező hogy nagy része orvosi megjegyezném nekem 1 év volt még rá vettem magamat arra hogy elmondjam anno egy szülönek és hogy elmenjek orvoshoz na megoldások : gyerekorvos aki ad egy beutalót a sebészetre MINDEN KÉPEN SEBÉSZETRE MENY ÉS NE URULOGUSHOZ HA AZT AKAROD HOGY NÉZZEN KI VALAHOGY ! !!! otthoni megoldások kevésbé segítenek fürdés kőzbe merev állapotban húzkod de ha rendes szekszuális fájdalommentes életet akarsz élni az elözőtt fogad meg és szólj anyunak vagy apunak ha több mint 18 vagy kérj idöpontott sebészetre ha kell sebészet telefonszám privibe írj ja és még annyit hogy ha az előzött választod nem lesz ronda a péniszed és nem lesz semmi baja semmi elváltozás csak csupán ugymond ki szedik a szükületett semmi para meny orvoshoz :D
2015. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hm. Sebészet..."szekszuális"..."előzött választod"... "kiszedik a szükületett"..."meny"

Most komolyan, melyik iskolába jártál előző, hogy ennyire pocsékul fogalmazol, nem beszélve a magyar helyesírásodról?


És neked hogy oldották meg, ha már itt "tapasztalatokról" beszélünk? Neked "hogy szedték ki a szükületett?"

2015. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fityma plasztikával,bemetszéssel simán megmarad a fitymád,nem csak a metêlés létezik természetesen.


De hogy kell háziorvos,elmész urológushoz,az megvizsgál,beszélgettek kicsit,elmondja ő mit gondol,te meg ha az urológus a metêlésről beszélne,megmondod ezt mindenkêppen el akarod kerülni,a fitymád megszeretnéd menteni,megkéred meséljen a többi megoldásról és majd otthon is utána nézel ezeknek.(amiknek otthon is utána néhetsz,akár új kérdést is írj ki ahol ezekre a műtétekre kérdezz rá,kinek volt tapasztalata,hol tudnál akár képeket találni stb)


Az urológus ad egy ambulánslapot amin ott lesz mit állapított meg(pl fitymaszűkület),később adhat ha mêg nem tudtál dönteni sebészetre beutalót(de majd szerepelni fog milyen műtéti eljárásban állapodtatok meg)aznis.


Vizsgálatra menj el nyugodtan,gondold vêgig a kérdéseidet és tedd is fel az orvosnak.



A műtéthez a szüleidnek hozzá kell járulniuk,mert fiatalkorú vagy még.

2015. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!