Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Nyugodt állapotban teljesen le tudom húzni,viszont merev állapotban csak annyira,hogy látszódjon a makk teteje onnantól elkezd kicsit feszülni.Ez fitymaszűkület?Plusz a fitymám elején kis fehér pöttyök vannak ez normális?

2015. máj. 15. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez sajnos fitymaszűkület.


[link]

[link]


A másik a fehér pöttyök, ha ez a kettő közül valamelyik, mind a kettő normális, ártalmatlan.

2015. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fehér pöttyök olyanok,mint a 2. képen ,viszont a fitymám elején csak,akkor gondolom ez is normális.Ha fitymaszűkületem van,akkor el megyek majd urológushoz.
2015. máj. 15. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A leirtak szűkületre utalnak,de nem arra hogy teljesen körül metéljenek .A bőr tetején láthatók fordyce pöttyök.

A makk pereme alatt,PPP .Mindkettő ártalmatlan .

Talán bővebb választ is kaphattál volna,ha írod a korodat is .

2015. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Korom nélkül is megkaptam a számomra kielégítő választ,szóval köszönet a válaszokért.
2015. máj. 15. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a korhoz, a szűkület az szűkület 10 és 30 évesen is. Urológus megoldja.
2015. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Urológushoz 14 éves kortól egyedül isvelmehetsz,nem kell beutaló,csak elmész egyszerűen a rendelési időre,tb kártyát és szemêlyi igazolványt vigyél magaddal.


Fitymaszűkület nek hangzik,de csak durva fitymaszűkületet kell körülmetélni,ha ezt javasolná az orvis mond meg ha lehet szeretnéd elkerülni azt.Fityma plasztikával és bemetszéssel a fitymát meg lehet menteni.


Meleg vízben sem tudod picit jobban hátrahúzni a fitymád ha merev a péniszed?

Sokan meleg vízben tornáztatják a fitymájuk.

2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben a fehér pöttyök csak esztétikai hibàk,sok férfinak van,ez nem betegség.De ha zavar csak lézeres uton lehet eltávolítatni,így ha urológushoz mész rá is kérdezhetsz a pöttyök eltűntetésére is.
2015. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Urológushoz persze elmegyek.Tudom,hogy a legtöbbjük teljes körülmetélést ajánlanak,de ezt ugyebár ,ha lehet el szeretném majd kerülni.Meleg vízben nem próbáltam jobban hátrahúzni,de nem is akarom félek,hogy nagyobb bajom lesz tőle.
2015. máj. 16. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Meleg vízben csak óvatosan ameddig engedi a fitymád próbáld meg egyszer legalább hátrahúzni,mert vízben ez könnyebben megy.
2015. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!