Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után hogyan...

Tyson01 kérdése:

Körülmetélés után hogyan tisztálkodjak? A péniszt hogyan mossam? Mennyi ideig nem érheti víz?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkület miatt csinálták, és nem igazán láttak el infóval e téren, legyszi segítsetek

2015. máj. 16. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Zuhanyozni akár már 2 nap elmultával is szabad .Vizben ülve a tilos .A sebet még nem kel tusfűrdővel,bőven elég az ha víz végigfolyik rajt.Utána fürdesd kamilla teában,ezt egyébként is napi 3 x 10 percben csinálni kellene .

A teljes sebet,és körületét utána Betadine fertőtlenítővel le kell kenni .Szokták javasolni ezek után a Neogranormonnal való vékonyan bekenését.Ha nedvezik ,steril gézzel bekötni .

2015. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Jól írta aznelőttem szóló.


Ha nem mersz tusolni akkor meg kamillába áztasd a nemiszerved,azzal tisztísd meg,majd betadinnal kend be,néha ha van rá mód kis időre (ajtod be tudod zárni,hogy ne nyissanak rá pl)akkor a sebed hagyd szabadon,tehát jó hosszú polóba falngálj csak.



Biztos hogy annyira durva volt a szűkületed hogy metélni kellett,ha nem jól megszívtad?

2015. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

A tusfürdőt meg a szappant szerintem felejtsd is el odalent egy életre. Én is megjártam, körülmetélés után két héttel gondoltam akkor megmosom, hát annyira kiszárította a tusfürdő a makkomat, hogy napokig fakó volt és ráncos. Sima vízzel ha lemosod, az bőven elég, mivel nincs bőr többet, amúgy sem túrósodik be soha. Vagy ha nagyon akarsz valami kencét, akkor veszély intim mosakodót esetleg babaolajat.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: zuhanyozni simán lehet, fürdeni meg kb két hét után.

2015. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, nem "veszély", hanem "vegyél"... Hülye vagyok.
2015. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mimdenkinek a válaszokat! Sokat segítettetek vele! 2. válaszoló olyan volt a szűkületem hogy a bőrt csak a makom 1/4 tudtam lehúzni max :/ ,
2015. máj. 17. 06:13
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Értem,szegény.Gyógyulj meg,kamillát meg betadint használj az segít.
2015. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!