Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 napja volt körülmetélésem,...

2 napja volt körülmetélésem, ez normális?

Figyelt kérdés

sokan töltöttek már fel képet, vettem a bátorságot én is, több szem többet lát.

[link]

[link]

Az orvosom "baneocin" kenőcsöt ajánlott, azt használom és vattával kamillázást, viszont mindenhol olvasom a "Betadine" fertőtlenitőt is, annak is nekiállok.

Semmi fájdalmat nem érzek műtét óta, csak a reggeli merevedés kellemetlen kicsit de az sem fáj különösebben. Viszont a makkom nagyon érzékeny, meztelen alszom és vagyok itthon. Műtét utáni kötést nehéz volt leszedni, utána már azzal sem volt probléma, NAGyON minimálisan vérzik és váladékozik.

Szerintetek minden rendben? Tapasztalatokra lennék kiváncsi!

Köszönöm szépen! Kellemes ünnepeket!



2015. máj. 1. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
nem ez az egész csonkításos herce-hurca nem normális
2015. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, rengeteg helyen olvasom. Sok ismerosomnek viszont gyerekkora ota igy van es semmi bajuk vele. Gondolom gyerekkorban mas megcsinalni azert mint huszon evesen, de belementem.
2015. máj. 1. 12:28
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Minden rendben van, a leírtak alapján elég hamar gyógyul szerencsédre. Még kb. másfél hétig lesz érzékeny, teljesen jó meg 1 hónap múlva.


A hercehurcázónak pedig üzenem, hogy nem mindenki jókedvéből "csonkoltat" ám...

2015. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Eddig halogattam, mert feltem tole a sok negativ velemeny miatt, a makkom szinte egyaltalan nem latszodott es mar a vizeles is problemas volt. Szerencsere tul vagyok a nehezen remelem.

Koszonom szepen a valaszt! Megnyugtattal.

2015. máj. 1. 12:35
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, ahogyan ki kell néznie. Nincs semmi probléma, pár nap/hét és sokkal szebb lesz.
2015. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Erről csak azt tudom mondani, hogy mindenki csak a saját idejét vesztegeti azzal,hogy fél, vagy halogatja a muszájt.Azonban a fitymaszűkületre van a körülmetélésen kívül még számos megoldás, csak keresni kell olyan embert, aki képben van ezekkel. és aki keres, az talál,ha elég kitartó. De nem műtét után, hanem előtte!

(Eső előtt köpönyeg...)

2015. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert mi bajod van a körülmetéléssel?
2015. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha ez a megoldás ám legyen .De doki munkájától nem vagyok elszállva .Sok ilyen képet láttam már itt,és szebben elvolt dolgozva a bőr .A legtöbb doki Betadine fertőtlenitőt ajánl

a kamilla teában pedig áztatni legalább napi 3 x 10 percet .Neogranormonnal is lehet kenegetni .

Már mindegy ,ez van ,jobbulást kívánok !

Gyógyultam meg használd egészséggel . !

2015. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

kamillaba aztatni kell vagy eleg ha csak vattaval borogatom kicsit? ha belelogatom es aztatom nem lehet problema?

koszonom szepen!

2015. máj. 1. 16:50
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én áztattam, napi kétszer 10-15 percig, egy héten keresztül. Az orvosom mondta ezt. Egy pohárba öntöttem kihült kamillateát és belelógattam. Elég kényelmetlen volt, de kibírható.
2015. máj. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!