Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Streptococcus agalactiae az...

Streptococcus agalactiae az ondóban?!

Figyelt kérdés
Svalami9iasztok! A páromnak a spermamintajaban találtak ezt a baktériumot, hónapokkal ezelőtt kezdődött, és azóta nem tudták kikezelni az urologian, pedig rengeteg antibiotikumot beszedett. Teljesen el van keseredve, hogy az újabb mintában is megtalalhato a baci... Valakinek valami ötlete? A szexuális életünk is kezd tönkre menni ez miat. Valakinek valami ötlete, tapasztalata? Köszönöm
2015. máj. 21. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rezisztens a baci az antibiotikumra, amit kapott a párod. Csináltatni kéne egy antibiogramot a bacinak, hogy pontosan mi az az antibiotikum, ami kinyírja mert a sok felesleges cucc amit hiába szed be, nem jó a májnak. Amúgy amoxicillin, ampicillin és linkozamid amit fel szoktak írni, lokálisan és szisztémásan is adni kell tehát tabletta + kenőcs/hüvelykúp. Érdekes egyébként, mert általában nőknek van és gyakran tünetmentes. Nem lehet, hogy tőled kapja vissza?
2015. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínúleg prosztatagyulladása van, ez eltarthat jódarabig. Az antibiotikumok mellett célszerű az életmódváltoztatás: keveset ülni, biciklizés,motorozás kerülendő, fűszeres ételek, stressz szintén. Igyon sok folyadékot, füzikelevél, tőzegáfonya, sabalpálma tea is jót tesz.
2015. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és utólag olvastam vissza, bocsi az elirasokert, csak telefonról siettem. Szóval voltam én is az urologusanal, megvizsgált, vizeletminta, huvelyleoltas és azt mondta semmi bajom, sehol semmi baktérium. De lehet kerese uk egy másik dokit, mert ahogy elnezem nem igen foglalkozik a dologgal!!
2015. máj. 22. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azért kérdeztem rá mert ez a baci előfordul sok nő hüvelyflórájában is anélkül hogy bajt okozna, viszont vannak esetek, amikor az addig békésen éldegélő baci hirtelen bekattan és jó kis húgyúti gennyes gyulladásokat tud okozni- a szexuális partnernek is.

Miket szedett eddig a párod?

A másik orvos jó ötlet, mivel a meglévő nem lehet túl gondos ha elszedet egy kiló antibiotikumot az emberrel és amikor nem hat, még akkor sem kér antibiogramot...ezzel kellett volna kezdeni mert a Srepto köztudottan rezisztens már rengeteg antibiotikumra.

2015. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt.

Elég keményen lehet csak meggyógyítani, mert a prosztatából nehezen pusztul ki.

Először is mindkettőtöknek egyszerre kell végigenni a kúrát, valami korszerűbb antibiotikumból.

Többször nekifutottak nálam, és egyedül az jött be amikor behazudtam, hogy elhagytam a gyógyszert, és felírattam magamnak még egy hétre valót, és kétszer tovább ettem. Összesen, 10x futottam neki a gyógykezelésnek és csak a hazugság segített, mert amit adtak rá mindig kevés volt és a prosztatámból visszaszivárgott.

2016. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!