Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Önkielégítés után bedagadt a...

Önkielégítés után bedagadt a bal herém és fáj is, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szüleim el vannak válva, anyukámnak nem akarom meg mutatni, mitől lehet ? Már meg fürdötem meleg vízben hátha enyhít, de nem, a bőr rajta folyamatosan el ernyed utána vissza feszül, csak a bal fáj a jobbnak semmi baja.

2015. máj. 27. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem volt tökéletes az elélvezés .Masztinál kicsit megnagyobbodnak,megkeményednek .A hideg vízet jobban élvezték volna .A herék nem szeretik a meleg vízet .

A korodat persze te sem írtad .

2015. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2015. máj. 27. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vörös a zacsid?

2. látvánoysan nagyobbra nőtt, vagy csak kemény?

3. mennyi ideig recskáztál ejakuláció nélkül?

4. hány éves vagy?

5. nincs kifordulva?

6. egy tizes skálán mennyire értékelnéd a fájdalmad?

2015. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl heves voltál, kis mechanikai trauma lépett fel, holnapra elmúlik.
2015. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. Ezt sajnos nem tudom meg mondani mert pont ezen az oldalon van pigemnhiányom szóval állandóan fehér

2.Inkább csak kemény és nem és maga a golyó hanem mintha felette valami kemény lenne, vagy mellette

3.Úgy kb. 1 óránt át

4.20

5.Szerintem nincs kifordulva legalább is nem tudom kitapintani, hogy ki lenne

6.Úgy kb. 7es, ha hozzá ér a combomhoz már fáj eléggé


Még annyit hozzá tennék kiskoromban volt olyan sérvem amikor bele csúszik a herezacskóba a sérv, az járhat fájdalommal ?

2015. máj. 27. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy órán át verted? Az igen, akkor ne csodálkozz :)
2015. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát, nem maga a here hanem mellette valami dagadt meg jobban. Előtte vizsgáltad már magadat? Másik herétől mekkora a különbség? Mit tapasztalsz a here felső illetve alsó pólusánál? Ondócsavaradás biztosan nem történt, mivel az akkora fájdalommal járhat, hogy azonnal sürgősségire mész. Ha a heréd megfordult volna, ahogy az előttem szóló írta, akkor az magától visszafordul, mivel olyan pozícióba kerül, hogy saját magát löki vissza. (Ha saját magadnak megfordítanád ülő helyzetbe, mikor felállsz a székből visszaáll..). Melyik része fáj inkább mikor a combodhoz ér? Lehet akár mellékhere gyulladás is , csak lappangot vagy eddig nem okozott észrevehető tünetet, de te rásegítettél. Ondó jött mikor végeztél?
2015. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam végül is urológusnál, és mellék here gyulladásom van :D köszönöm a válaszokat
2015. máj. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!