Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ondóvezeték fájdalom felizgulá...

Krist250 kérdése:

Ondóvezeték fájdalom felizgulád után?

Figyelt kérdés

Korukbelul egy honapja fordult velem eloszor elo, hogy baratnomnel voltam, es nagyon felizgultam. Nem törtènt semmilyen szexuális tevékenység. ahogy mentem hazafelé tőle, éreztem hogy fájnak a heréim. Nagyon fajt es nem tudtam mit tegyek. Onkielegitest vegeztem, es azutan elmult. Ma, ahogy a baratnomnel voltam, ismet felizgatott szellemileg. Nem tortent idmet semmilyen szexualis tevekenyseg. Most ahogy hazaertem, megint erzem ezt a fajdalmat. De nem akarok ismet onkielegitest, mert holnap baratnom jon, es majd egymason kieljuk szexualis vagyainkat. De az a problema, hogy faj. Megvkzdgaltam, es a herebol kijovo ondovezetek nagyon meg van duzzadva. Arra gondolok, hogy a spermium kijott a herebol, es az ondovezetekbe kerult. Kilovesre elokeszitette a szervezet, de ilyen nem tortent, ezert bent ragadt, es fesziti az ondovezeteket. Mit tudok tenni? Lépéseknel jobban belenyilal, azaz utesre, lengesre erosebb fajdalmat erzek. Mit tudok tenni onkielegites nelkul hogy ne fajjon?

17eves fiu vagyok. Nagyon szepen kerem, kimeljetek meg a kotekedesekkel, kritikakkal. Segitseg jellegu valaszokat szeretnek. Elore is nagyon koszonom!



2015. máj. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez természetes dolog ilyenkor .

Keress rá /vőlegény betegség/ cimszó alatt .

2015. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pedig ameddig ki nem ürül a szervezetedből fájni fog
2015. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ameddig nem élvezel el, egyre jobban fog fájni. Sőt, ha esetleg elkezded verni, akkor meg közbe még jobban fáj.

Tehát a megoldás: orgazmus. Egyébként vőlegénybetegség (Kék here szindróma) a betegség neve.

2015. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!