Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lézeres fitymafék műtét után,...

Lézeres fitymafék műtét után, hogy kéne kinézzen a seb?

Figyelt kérdés
2 napja estem túl fitymafék eltávolító műtéten, lézeresen végezték, most enyhén piros és váladékozik a seb, nem vagyok biztos benne, hogy genny, mert nem tudom lemosni és inkább csak a széleinél jelentkezik. A másik, hogy nem csak egy csíkban égették el, hanem egy háromszög alakban is van egy nagyobb kivágott rész a makkom alatt. Ez mennyire számít normálisnak?

2015. jún. 5. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha seb van, akkor az egészen biztosan nem lézeres volt. Ha azt mondták neked, beetettek.
2015. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs 1 es,te sem vagy tisztában az ilyen műtéttel .

Úgy gondolod hogy oda megyek ,és tök gyógyultan jövök ki ?

Te vagy beetetve,úgy gondolom .

2015. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésemben is írtam kiégettek egy bőrdarabot meg hosszában is leégették a féket, nyilván keletkezett seb vagy tőlem hívhatod akárhogy. Építő jellegű kommenteknek jobban örülnék :)
2015. jún. 5. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg normális! Az első napokban a váladékozás is az, elvégre mégiscsak egy friss műtét!
2015. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!