Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl rövid a fitymafékem, de...

Túl rövid a fitymafékem, de nagyon félek orvoshoz menni. Hogy győzhetném meg magam, hogy elmenjek megmüttettni?

Figyelt kérdés
Sajnos túl rövid a fitymafékem. A makkom feléig engedi csak hátrahúzódni a fitymám. Sok helyen olvastam, hogy ez nagy gondot okoz a nemi életven és ha nagyon megeröltetem akkor berepedezhet és rövidebb lesz. Olvastam arról, hogy miként zajlik egy ilyen műtét, de azt is olvastam, hogy szaktudás kell,hogy esztétikailag is rendben legyen, mert az ilyet álltalában kezdő orvosoknak adják. 19 éves vagyok, még nem éltem nemi életet, nem tudom fog e rá kerülni sor. Úgy érzem nem s ez is okozhatja, hogy nem merek orvoshoz menni, mert nincs annak célja, hogy megcsináltassam. Nagyon félek attól hogy tróger munkát végezne, s csúnya lesz utána.

2015. ápr. 27. 10:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%

Keress egy rabbit,nekik hatalmas gyakorlatuk van!


Mellesleg,ha:" 19 éves vagyok, még nem éltem nemi életet, nem tudom fog e rá kerülni sor." Akkor meg minek?

2015. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok jós s nem tudhatom. Lenne kivel megtörténjen, csak nem merem a rendellenesség miatt.
2015. ápr. 27. 11:02
 3/28 anonim ***** válasza:

Neked a leírtak szerint fityma szűkületed van .A rövid féket akkor lehet megtapasztalni,ha már a bőr túl van a makkon ,és tovább nem húzható.Tovább húzás esetén már fájdalmasan feszül,a makkot lefelé fordítja .

Orvosa válogatja ,ki milyen munkát végez .

Bármilyen beavatkozás is legyen,azt nem fogod érezni.

Az ezt követő napok bizony nem kellemesek .Meg marad majd emlékbe .

2015. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A fitymám a fák nem engedi hátrébb menni, nyugalmi állapotban hátra megy vígan, de ott is húzza hátra a makkot a fék, merev állapotban, meg a figyma a feléig megy, de a fék már nagyon feszül, húzza a makkot. A körülmetelés az,amitől tartok, mert csúnya heg maradhat utána. A makkom pedig nagyon magyon érzékeny. Szóval ha eltávolítják a bört ami körülveszi, akkor érintkezni fog a durva ruhaszövettel, a száraz szőrös combokkal ami nem hogy a járást, de a mozgást is ellehetetlenítené a fájdalom miatt.
2015. ápr. 27. 11:47
 5/28 anonim ***** válasza:
A körülmetéléstől nem kell félni azért, mert néhány idióta körbeírja a netet a hülyeségeivel. A heg nem csúnya és a makk érzékenysége is elmúlik. Nekem évekig volt fedve a makkom, mégis egy hét alatt megszokta a külvilágot. Persze egyáltalán nem biztos, hogy neked is ilyen beavatkozásra lesz szükséged, mivel így írásból nem lehet diagnosztizálni egy ilyen dolgot, látni kell az orvosnak hozzá. Ha pesti vagy, akkor ajánlom a Péterfy kórházat, ahol Beliczay Barbara doktornő nagyon szépen műt.
2015. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ha orvoshoz fordúlnék, akkor inkább férfihoz. És amúgy is mindegy, lemondtam erről az egészről.
2015. ápr. 27. 12:59
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!


Nêzd vizsgáltasd meg magadburológussal,attól hogy megvizsgál még nem kell semmiféle műtétbe belemenned de legalabb megtudnád mi a bajod.



Ha a fitymaféked rövid akkor nem kell hogy körülmetéljenek!

Ha a féked rövid akkor a féket kell átvágni vagy el is távolítani és nem fogják a fitymád bántani.


Ha meg fitymaszűkületed lenne akkor ott sem csak a körülmetélés létezik,van fityma plasztika is,a fitymat meg lehet menteni.Vizsgáltasd meg magad,hallgasd vêgig mit javasol az orvos és döntsd el mit szeretnél,a műtétet is ha szükség lenne rá akkor nyári időpontra is meg lehet beszélni.Magad is elmondhatod az orvosnak hogy körülmetélést semmiképp se szeretnél.


Nêzd urológus eleve férfi orvos,csak tb kártyát,személyit kell vinned ésba rendelésre elmenni!



Menj el urológushoz hogy megvizsgáljon legalább aztán utána eldöntheted mit szeretnél.

Akár előre írd fel a kérdéseidet az orvis felé.

2015. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Orvost akartam írni.
2015. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már gondolkodtam rajta és feladtam, nem szeretnék vele foglalkozni, tiszán tudom tartani és ennyi elég, nem fáj az a lényeg.
2015. ápr. 27. 21:35
 10/28 anonim ***** válasza:
Jajj, de buta vagy 19 éves létedre! Szerinted nekünk nőknek milyen nőgyógyászhoz menni? De egyetlen nő nem gondolkodik azon, hogy lesz-e rá szüksége? Vagy hogy menjen-e orvoshoz... Megyünk, mert hozzá tartozik az életünkhöz, az egészségünkhöz. Te is szépen menj el, ha már anyukád és a gyermek orvosod nem foglalkozott veled, és csináltasd meg! Ne aggódj, ennél csak jobb lehet. A doki több ezer férfi nemiszervet látott már, hiszen ez a munkája, a tied csak egy a sok közül. Csak is te leszel az, aki ha nem megy el szenvedést okoz magának! Ha elmész, akkor pedig max egy hét, és elfelejted az egészet, utána pedig a legnagyobb gyönyört fogja okozni életedben ez a szerved! Ne légy hülye, csak magaddal cseszel ki, de nem kicsit. A dokinak mindegy, hogy aznap 32-t lát, vagy 33-at...
2015. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!