Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 éves vagyok, és kijött az...

Anonymer kérdése:

24 éves vagyok, és kijött az aranyerem. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2 nap alatt újult ki,már fáj is.A mozgás is kellemetlen.Doxiproct-ot vettem rá!Orvoshoz csak hétfőn tudok menni.De gyógyszertár van.Ha esetleg lenne egy jobb termék.

2015. jún. 6. 10:33
 1/8 A kérdező kommentje:
2naponta végzek súlyzós edzéseket, és sokat robogózok, motorozok.Ezek idézhették elő?Aki tapasztalt kérem segítsen!Köszönöm
2015. jún. 6. 10:36
 2/8 anonim ***** válasza:

üdv a klubban.


ja én is motorozom, meg melo helyen sokat ülök, a kettő együtt nekem is elég gáz.


forró vízben áztatod kicsit aztán jobb lesz

2015. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hemorid kúp, hemorid kenőcs, kamillás ülőfürdő (min 40. perc)


én 22/lány, belső (nagyon csúnya) aranyeres...

2015. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!Nekem amúgy külső van,nem tudom mennyire számít!Még valami érdekel,ami a leginkább! Mikor fogok tudni újra edzeni és motorozni?
2015. jún. 6. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez visszatérő probléma lesz... szóval amikor jónak érzed.

az üléstől és nehéz dolgok emelésétől ezt úgyis kijön.

2015. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:( Értem.Akkor nincs megoldás?Esetleg műtét?Vagy kiújulhat ugyanúgy?
2015. jún. 6. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 25 vagyok, jópár éve jött ki sok biciklizésnek és ülésnek hála. Ami nekem segít a reparon kenőcs, illetve étkezésre kicsit odafigyelni, minden este fürdeni alaposan, picit mozgatni a dolgokat, illetve a pc-izom edzése, egyéb mozgás is segített nálam legalábbis, kezdetben nagyon rossz volt, de pár éve már a kenőcsöt sem használtam, és jól elvagyok, teljesen nem múlt el, de együtt lehet vele élni, én olvastam régen a műtétekről, de úgy döntöttem inkább kihagyom.
2015. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hemorid kúp, hemorid kenőcs, kamillás ülőfürdő (min 40. perc)"


Ezt csináld, ez lesz a jó.

Sok edzőtársamnak jött már ki, és ezeket csinálták.


Egy ideig nem fogsz tudni edzeni, de majd idővel újra tudsz. Picit figyelned kell majd jobban a gyakorlatoknál.

2015. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!