Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herpesz kijott a számra...

Berti12 kérdése:

Herpesz kijott a számra elkelenne tuntetni pentek estere. Mar vettem ra aciklovir kenőcsöt, cvitamint szedek, cink et, méz fogkremmel is provalkoztam es eddig nagyon pici javulas 6nap alatt, hogyan tudnak megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
lesz a szulinapom es nagy buli lesz es pont most jott ki egy undorító herpesz. Valami egyeb trukk h elmuljon vagy eltinjon legalabb arra a par orara?

2015. jún. 10. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

annyi a lényege,hogy folyamatosan nedvesen kell tartani,hogy ne tudjon berepedve nagyobbra nőni,terjedni és ne fájjon.

nekem a sok gyógyszer és módszer kipróbálása után a kenhető szőlőzsír lett a befutó.

8-10 nap alatt múlik el folyamatos kenés mellett a 12-16 nap helyett és közben sem fáj,mert fel van puhítva végig.

péntekre az átlátszó felragasztható herpesz tapaszt tedd fel.

2015. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szôlôzsìrt ajálom.. Am máskor ha érzed,hogy ki fog jönni,alaposan dörzsöld be foghagymával 5 percenként 3x, ettôl nem fog kijönni.én ezt szoktam alkalmazni,pár éve nincs vele gondom. 19/L
2015. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha idejében kezeled, nem fejlődik ki, hanem leszárad, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Igen gyakori citromozás vagy kevésbé gyakori arcszeszes kenegetés vált be annak idején (de nem mindig, nem tudom, későn kezdtem, ritka volt vagy mi történt :(). Akárhogyan is, sokszor alig volt valami pár napig és elmúlt, utánaolvasnék, hogy mi rá a tuti szer.
2015. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, most ebredtem es mar besebesedett, most sokkal jobb mar. Meg van 1 nap, csak eltunik es nem lesz oypan csunya :)
2015. jún. 11. 07:10
 5/5 anonim ***** válasza:
En hidrogen-peroxiddal(bocsi, nem tudom hogy kell helyesen leirni) szoktam ecsetelni es bioptron lampazom.nekem ez valt be.sokkalta hamarabb elmulik tole :)
2015. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!