Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az nagyon ciki ha megmerevedik...

Az nagyon ciki ha megmerevedik a farkam edzés közben (vizilabda)? 15f

Figyelt kérdés

néha előfordul, hogy feláll, ilyenkor nagyon gáz ha meglátja valaki, mit lehet tenni ellene?


és még egy kérdés, hogy borotváljam le a farkaról a szőrt, mert kilóg a fecske alsómból?


köszi:)

15/F


2015. jún. 11. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Más hasonló korú fiúval is előfordul akaratlan merevedés, ami okozhat kellemetlen perceket, ha észreveszik. Próbálj olyankor másra gondolni és mielőtt kimennél a vízből, várd meg, míg lelankad!

Ha zavar a szőr, akkor leborotválhatod. Ez csak tőled függ.

2015. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A hideg víznem inkább összehúzódni szokott .Biztos van némi oka is ennek,de ezt inkább hagyom .

Miért kellene leborotválni,bőven elég az ollózás is .

Ekkor még sok kellemetlenséget is elkerülsz .

2015. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úszás közben nem szokott, csak futáskor :D

15/F

2015. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hidegviztol nekem is all strandon de szerintem nem cink sracok vagytok kanosak ennyi na meg egy csapat ami lehetoleg barati ez van
2015. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne borotváld le a fanszőröd mert az nagyon férfiatlan,hanem ollóval jó rövidre vágd le,pár cm-esre,és akkor ne lóg ki meg nem csak fecske létezik hanem van úszósort,az olyan mint egy kis rövid gatya inkább azt hordjál,az jobban néz ki.
2015. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

én kézilabdázok, de nekem is sokszor feláll közbe, na az cikibb xd

mikor néha elmegyek úszni ott nem nagyon szokott, de volt már rá példa xd

15f

2015. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5. vizilabdárol beszélünk itt csak fecske van ez " sportruha" ebben sporágban
2015. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem tudtam érdekes,mert egy időben igaz csak mint iskolai szintem az unokaöcsém is kipróbálta és ott nem fecske hanem hosszabb úszosort volt rajtuk,de fecskékben is van szélesebb fazon is és ollóval meg lehet szőrt ritkítani és akkor nem lóg ki.
2015. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy vizilabdás ismerősöm, ő körül van metélve. Még nem mertem megkérdezni tőle, hogy emiatt-e.
2015. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én uszni járok és velem is fotdult már elő hogy merevedésem volt közbe az eddzőm rám is szólt nekem is kilóg kétoldalt a szőr de nem zavar 19é
2015. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!