Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes kondizni jarnom? Nem...

Petrusk kérdése:

Erdemes kondizni jarnom? Nem lesz ciki? Nem fognak rajtam nevetni vagy gunyolodni? Csak vekony lanyok jarnak edzeni?

Figyelt kérdés
Nagyon felek konditerembe jarni, sot mar majdnem rettegek a gondolattol. Nagyon szeretnek jarni es lefogyni, de folyton csak halogatom. Egy baratommal jarnek, aki biztat, hogy jo lesz ne feljek, de valamiert en megis felek, hogy hulyenek fognak nezni, hogy egy ilyen lany mit keres egy ilyen helyen. 16 eves 162cm 61kg vagyok. Nem latszom pufinak, de lapos hasam es szep combom sincs. Szeretnek valtoztatni a testemen, de felek az ilyem helyektol. Nincs onbizalmam. Kerlek segitsetek rajtam. (Elnezest kerek az ekezet hiany miatt, telefonrol irtam.) Kerlek a gunyolodo es rosszindulatu valaszokat hanyagoljatok.

2015. jan. 7. 03:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg azt sem tudom mit vegyek fel, ha mennek. Nem szeretnek nevetsegesen kinezni.
2015. jan. 7. 03:34
 2/13 CaptainMilkyWay ***** válasza:
100%

Miért nevetnének ki?

Konditerembe nem csak tökéletes alakkal rendelkező emberek járnak,szóval ne félj,nem fognak gúnyolódni,se nevetni.

2015. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmi okod félni szerintem főleg ha ketten mentek. Amúgy meg a konditermi kb. az egyik legjobb közösség, persze ha jó helyre jársz, én még nem láttam olyan hogy valakit leszóltak volna. Az emberek nagyrésze amúgy segítőkész, főleg a csajokkal.
2015. jan. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Senki sem fog ott foglalkozni veled, főleg nem fognak nevetni. Oda mindenki edzeni jár, nem pedig azért, hogy a másikat nézze!
2015. jan. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ne csináld már, nem aggódhatsz vadidegen emberek miatt, hogy mit gondolhatnak rólad.. mindenki azt gondol amit akar, aki meg rosszat gondol, gúnyolódik vagy kinevet az tehet egy szívességet! Mit érdekel ez téged? Mennyiben változtatja meg az életedet vagy a fogyási elhatározásodat, hogyha valaki bunkó és otromba?

Szóval ne törődj semmivel, csak hogy te jól érezd magad a helyen, mindenki elvileg ezért jár oda.

2015. jan. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Mennek ám oda valóban kövér, mindenféle emberek 15 é 70 között.


Vegyél fel egy pólót és tréning nadrágot.

2015. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nyugi :) hidd el, vannak ott igazán kövérek is, te nem az a kategória vagy. én mikor elkezdtem járni olyan pálcika karokkal és lábakkal rendelkeztem, hogy mikor megláttam magam súlyzózni a tükörben megijedtem. aztán elmúlt. épp ezért járok, szóval no para.

öltözet meg sima melegítő, vagy ilyen sztreccs gatya, meg póló, vagy ujjatlan. a lényeg, hogy kényelmes legyen és jól érezd magad benne.

2015. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát... azért van, hogy megnézik az embert.. de tudod, leginkább a nők a nőket. Mindenem a mosásba volt és az otthoni melegítőmbe mentem le.. meg amúgy sincs hiperszuper táskám és rózsaszín akármicsodáim és bizony láttam a múltkor a tükörből, hogy a cicababa aki a kardion kívül csak a tárogatót ismeri megbámult. Hirtelen belenéztem a szemébe és érdekes módon rögtön elkapta rólam az övét, mikor azt hitte nem látom újra bámult, húzta a száját. Nevettem egyet és kész. Előfordulhat ilyen. Vond meg a vállad, menj tovább és tudd, hogy nemsokára jól fogsz kinézni. Ilyenekért ne add fel, mert 10 év múlva is rettegni fogsz. Ha meg belevágsz akkor lehet, hogy már két hónap múlva jobban érzed magad. Nem attól, hogy ennyi idő alatt szupernő leszel, hanem mert belevágtál. :)
2015. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony,gyakori szokas a friss husi lanyokat csoportos erőszakkal beavatni. ;)
2015. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
arra amit az egyik válaszoló írt: a cicababákról, akik a kardión kívül p*nát tárogatnak, nekem nőként egész más a véleméyem, mint arról, aki "otthoni" ruhában edz, de normálisan. sőt áltlaában inkább azt figyelelm, hogy ki hogyan edz, nem utolsó sorban azért, hátha látok valami jót, vagy motiválót. akik meg csak bohóckodni járnak le, azok egy másik katágória
2015. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!