Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » ÜDV Mindenki! Pénteken átestem...

Bektam kérdése:

ÜDV Mindenki! Pénteken átestem 1 fityma eltávolító ( Körülmetélés) műtéten?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogy a műtét előtt kb 10 perccel kaptam 1 injekciót a fenekembe! Utána elméletileg kaptam még párat a péniszembe de ugye nem láttam mi is történik! A lényeg hogy helyi érzéstelenítéses műtét volt! De nekem abba a 15-20 perce olyan és akkora fájdalmaim voltak hogy néha már az ájulás szélén voltam a víz folyt rólam! Többször is szóltam hogy nagyon fáj de a doki azt mondta hogy néhány dolog azért fáj!? A kérdésem az lenne hogy másnak is voltak a műtét alatt fájdalmai (helyi érzéstelenítés ) Kérem akinek vannak hasonló tapasztalatai kérem írjon! A műtét után mig visza toltak a szobába eszméletlenül fájt ! Kaptam 1 szem fájdalom csillapított aludtam fél órát! Azota eltel 1.5 nap és nincs semmi fájdalmam!! A Kötés is leeset már nem kellet helyette másikat felkötnöm!! Volt 1 pici pecsételő vérzésem! estére rakok fel kötést mert elég érzékeny még a makk! Remélem valaki tud segíteni tapasztalat megosztásba! köszönöm az értelmes válaszokat! Bárkinek van kérdése szívesen válaszolok én is!!

2015. jún. 13. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nézz szét a www.korulmeteles.hu oldalon. Olvasd el a beszámolókat. Sok segítséget kaphatsz belőle.
2015. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem lett volna szabad, hogy fájjon, de túlélted, és már nem fáj az a lényeg! szerencsés gyógyulást.
2015. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt, csak a varrásnál éreztem a végén viszkető érzést. A vérzés normális, amíg nem ömlik a vér.
2015. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem sem voltak ilyen tapasztalataim, semmit sem éreztem, utána sem volt fájdalom. A kötést nem árt még egy két hétig alkalmazni, a seb nem forr össze egyik pillanatról a másikra, az pedig kellemetlen, ha a varratoknál a kelleténél több szennyeződés kerül a sebbe. Mihamarabbi gyógyulást.
2015. jún. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Bunkó volt a doki,elcsalt tőled egy lidokaint,mert kellett neki a magánrendelésén .

Sok fiúval beszélgettem már arról,hogy zajlott a műtét,de ilyenről egy sem írt.Olyan volt ,(18ves) hogy varratszedésnél nagyon szemetül járt el vele ,hosszú percekig feküdt a műtő asztalon mesztelen ,még csak leteritve sem volt ,más kórházi dolgozók jöttek mentek el mellette .A varratkiszedés borzalmas volt számára .

Még csak egy lidokain spével sem fújták le .A végén már úgy üvöltöttem ,írja ,hogy átjött a másik rendelőből a doki ,és kérdezte mi van itt ? Már ott tartottam ,itt hagyom . Talán az volt a baj ,hogy egy vasat sem adtam neki ,gondoltam utólag .

Hány éves vagy ?

2015. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenről én is olvastam már,bár a műtét vége fele szoktak beszámolni a varrásnál fájdalomról,hogy azt már érzik.


Bevallom én ellenzem a metélést,csak ha nincs más mód,olyan súlyos a fitymaszűkület fogadom csak el,és sokszor el lehetett volna kerülni a metélést csak nem néztek annak utána alaposan.


Jobbulást és részvétem.


Remélem nem sietted el a döntésedet!

2015. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szia nekem egy hete volt mütétem nekem kicsit más volt én egy nyogtatot kaptam nem szurit utána egy tüt szurtan a kezembe amin keresztül kaptam az altatót az a kezembe szurták és utána felkeltem és semmi fájdalom semmi 1 éjszaka a korházba utána és mentem haza semmi bajom ma megyek vissza kontrolra remépem azért már jobban vagy és majd jeleskedni fog a szerszám ;)
2015. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


Te totál felelőtlen voltál,hiszen az orvos a te esetedben krémet javasolt elsőre,te meg kêpes voltál lecsonkoltatni.

Agyad az semmi,más örülne ha elkerülheti a műtétet.Az már nem nő vissza,a sexben meg nem kis szerepe van.Ha olvasgattál volna sok metélt csak segédlettel sikosítóval képes sexre,masztira,mert száraz.Hát elêg gáz.


Más ha nincs más mód,annyira súlyos az eset,de ahol nem,az felelőtlen.

2015. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen orvos kezébe kerültél?Az érzéstelenítőt kisporolta tuti.Jól megbűntetném a dokit.Csak remélni tudom nem egy elsiettet műtétről van szó,csak súlyosabb fitymaszűkületnél kell tudtommal metélni.Nagy kár azokért akiknek erre semmi szükségük és mégis a testükkel ezt teszik,nem valami vonzó a meztelen makk,őket nem értem.
2015. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!