Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen étrenddel lehet elérni...

Milyen étrenddel lehet elérni azt, hogy több (vagyis normális mennyiségű) ondó/sperma ejakulálódjon ki?

Figyelt kérdés

Általában csak 1-2 csepp jön ki ilyenkor (ami állítólag súlyos betegség és nem normális), bár az is igaz, hogy általában napi tízszer jön rám mert szexuálisan frusztrált vagyok (ilyenkor muszáj azonnal végeznem így fél perc és két perc között "megvagyok" és még csak nem is esik jól mert kényszer... Továbbá soha nem volt normális sőt semmilyen szexuális kapcsolatom pedig közel vagyok a 30-hoz). Ha mégis elterelem a figyelmem, akkor se tudok napi egy alá menni.


Tisztában vagyok azzal, hogy "kevesebbet kéne", de emellett szeretném tudni hogy ennél még mi többet "tehetek".


2015. jún. 14. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Pisztácia
2015. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Ilyen sűrű űrités mellett ne is számitsál többre .

A nemi szerveink nem gépek,hogy még fokozni is lehessen a teljesítményt .A spermium ugyan állandóan termelődik,és halmozódik is fel a mellékherékben.A prosztata termékét tudnád kissé fokozni,mert ennek nagy része nemi izgalom alatt termelődik,de ehhez ugye a maszti idejét is ki kell nyújtani .

2015. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy ha naponta tízszer kivered, akkor mindig kevés fog jönni. Nem tud végtelen gyorsan termelődni.
2015. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán az alapproblémát kellene megoldni egy jó pszichológussal, akkor nem 10x1 percig hokiznál és még csak jól sem esik, hanem 2x1 órát szeretkeznél és baromi jól éreznéd magad. Közel a 30-hoz végre rá kellene szánnod magad a probléma megoldására! (És a probléma NEM a kevés sperma, és a helytelen étrend!)
2015. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!