Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » én most jelenleg 100 kg...

Martin2219 kérdése:

én most jelenleg 100 kg vagyok, és szeretnék fogyni és ugye a szokásos alakot elérni, akkor jo az az edzés hogy egynap fél ora futás, másnap kondi? Vagy nem eröltetem tul vele magam? Ja és mellete még dolgozom is normális munkahelyen.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó az, de normális szálkásító diéta nélkül nem sokat ér.
2015. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az étrenden, és a kalóriamennyiségen, és minőségen múlik a siker 80 % a .Rengeteg weboldal van ami erről ír. Érdekesmód 27 kilót fogytam, és nem a gyakorikérdésekről szedtem hozzá össze a tudást aminek a birtokában kell lenni a fogyáshoz. Sok sikert.


A mozgásforma tökéletes amit elképzeltél hozzá, de az étrendeden műlik a legtöbb :)

2015. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm srácok,elég az szerintetek hogy az üditöt meg az édességet meg a fehér kenyeret hanyagolom?
2015. ápr. 23. 15:07
 4/4 anonim válasza:
[link] -ez az oldal sokat segít :) hány éves vagy? én mennyit szeretnél fogyni? :)
2015. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!