Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15,5 éves vagyok 168,5 cm...

15,5 éves vagyok 168,5 cm magas és 84 kg fiú. Szerintetek mennyit kéne fogynom hogy normális test sulyom legyen? és hogyan tudnám elérni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit tényleg sok a kilókból. Szószoros értelemben vett fogyókúrától azonban óva intenélek. Fejlődésben lévő szervezetben súlyos károkat okozhat. Lehet, hogy ezt hallod (olvasod) a legkevésbé szívesen, de a sport az, ami megoldhatja a problémádat. Azért az étkezéseden is lehet, hogy kellene módosítani, de nem tudhatom, hogy milyen az étrended most. Minden esetre nem szabad, hogy túlsúlyban szerepeljen benne a szénhidrátok különböző fajtája, és zsiradékból is minimális a fogyasztandó mennyiség. Szükség van viszont aránylag sok fehérjére, sok rostra és vitaminokra főleg friss alapanyagokból nyerve. A sportra visszatérve úszás, futás, labdajátékok, ami a célod eléréséhez a leg hatékonyabbak, ezek közül válssz. Valójában nem az a fontos, hogy számszerűen sok kilót leadj, hanem az, hogy minél több zsír izommá alakuljon. Az izomzat pedig fajsúlyosabb a zsírnál, tehát ne a mérleg rabja légy, tükörben ellenőrizd az előrehaladást.
2011. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó, amit az első írt, egyet kivéve:

- a zsír SOHA nem fog izommá alakulni!

2011. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző, képletesen írtam, remélem a kérdező értette.
2011. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

a szír nem alakul izommá! fel sem tudom fogni hogy lehet ilyesmit kikalkulálni-__-


mozogj sokat mellette járj konditerembe de nem muszáj túl nagy rendszerességgel a mostani fiatalság úgy is csak hülyeségeket tanul ott


fuss árnyékbokszolj erősítsd magad fekvőtámasszal felüléssel

gyakorolj egykezes szűkfogású testfeszítésés és rengeteg fekvőtámasz fajtát

felülésekből is mindig nehezíts ha kell súlyokkal

közben gyakorolj talajtornát járj el birkózni vagy bokszolni az sokat segít

nem is tom... üsd a falat ököllel azzal is égetsz kalóriát

és ne egyél meg minden retket csak egézséges zsírmentes kajákat

próbálj ki bevált diétás módszereket


tesztoszteron.hu ott találsz sok mindenről részletes leírást

2011. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a tanácsokat megfogattam őket és már lefogytam majdnem 10 kilót :D
2012. márc. 19. 16:46
 6/8 anonim válasza:
10kilot legalabb
2014. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bwp válasza:
Halgass rám vagy nőjél vagy fogyál a 2. At megtudod csinálni anyit kell tenned regelíz sokat és ne egyél igyál chipst colát ebédre edd meg a regeli felét és vacsorára zöldség vagy gyümölcs
2016. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bwp válasza:
Útolsó vagyok még anyit hogy gugolást csinálj napi szinten huzoszkodat probalgasd fekvőt minden nap amenyit birsz nem baj az ha csak 3 megy majd jó lesz
2016. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!