Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a cerkámon?

Mi lehet ez a cerkámon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Már nagyon aggódok,mert már rajta van vagy 3 hete.Júliusba pedig találkozok a barátnőmmel,lejön 1 hétre nyaralni és nem akarok beégni nála.Szóval mivel lehetne ezt kikezelni??Néha már úgy viszket mint az állat.Már nekem kínos vakarni főleg ha nyilvános helyen vagyok.



2015. jún. 15. 17:04
 1/8 anonim válasza:
Már ré dokihoz kellett volna menned!!!
2015. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg herpesz? Menj dokihoz bro.
2015. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
valami fertőzés, menj el bőrgyógyászhoz vagy urológushoz, felír egy krémet aztán jó lesz.
2015. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre csak 1 válasz lehet,bőrgyógyászat .
2015. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és a makkon is van egy kis piros folt,de az nem viszket,az már rajta van olyan fél éve.Annyira még nem foglalkoztam vele,de már az is idegesít hogy mi lehet.
2015. jún. 15. 19:39
 6/8 anonim válasza:
nekem is volt a börgyógyász azt mondta pikkelysömör
2015. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És felírt valami kenőcsöt?Hogy múlt el?
2015. jún. 17. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Urológushoz is elmehetsz vele,ő is foglalkozik a férfi nemiszerv összes bajával,kiütések,fertőzéstek stb.

Ő legalább férfi orvos és a legtöbb helyen van külön vizsgáló is,míg a bőrgyógyászaton nem,ott aki a szobába tartozkodik mindent lát és az cikibb.Haverom gombával bár ezt akkor nem tudta ment urológiára,piros kiütése volt a makkon.


Akárhova is mennél tb kártyát és személyit vigyél magaddal.

2015. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!