Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy nekem is csak...

Lehetséges hogy nekem is csak 24 évesen lesz rendes szakállam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.Bajuszom meg az államon kis szőr nő de nem nevezhető szakállank,sőt még gyenge is,mint egy kiskamasznak.Anyum azt mondta hogy apának 24 éves korára lett csak rendes szakálla,borostája.Lehet hogy nekem is csak akkor lesz?
2015. jún. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges .
2015. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Benne van,mert nagyban a genetikán mulik.
2015. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan barátom, aki 19-et tölti és még csak a bajszánál meg az állán borotválja, egyszerűen máshol nem nő és még ott is alig :)) De valamikor kell hogy legyen :D
2015. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 évesen még mit akarsz? Mintha minden középiskolás nagy szakállal meg borostával járna. Sokaknak még 20-25 évesen sem nő semmi, és vannak az exta esetek mint pl én. 31 évesen még egyáltalán nincs szakállam, és a lábamon meg a karomon sem nő ször. De ez már elég ritka. Lehet, hogy indián vér van bennem. :)
2015. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!