Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületre körülmetélést...

Fitymaszűkületre körülmetélést javasolt a doki, szerintetek?

Figyelt kérdés

17 vagyok, hülye mert elhanyagoltam magam nem húztam hátra eleget majd a makk alatt a bőr egy gyűrűben összeszűkült és már nem lehet kitágítani szteroidos krémekkel sem . Mivel lett barátnőm ezért elmentem dokihoz,csak merev állapotban van baj a fityma lemegy a makk alá,de lentebb nem :S. Elvileg metélés után olyan lesz kb mintha mindig hátra lenne húzva nem lesz ronda vagyis szebb mintha csak a gyűrűn ejtenének vágást.

Valaki valami tanács? 1 hét múlva várja a válaszom hogy mi legyen :S



2014. dec. 2. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Olyat nem lehet hogy csak a fitymaféket vágják el? Az egész fitymát le kéne vágni? Az nem valami jó. Nem értek hozzá, az orvos tudja, de ha nincs más megoldás akkor lehet hogy szükség van rá. Állítólag utána több hónapig nagyon rossz mert nagyon érzékeny lesz a makk.
2014. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A fitymafék rövidsége és a fitymaszűkület két különböző dolog. Ha tágítással nem megy, akkor marad a műtét. Mellesleg ez nem az elhanyagolás miatt van, így születtél. Persze ha sokat treníroztad volna, lehet, hogy időközben valamennyire kitágult volna, de nem biztos.
2014. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha már hátra megy és gyürüképződés van ,akkor nem valószinű hogy teljesen körül kellene metélni .Lehet akár részleges is .
2014. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nézz a neten fotókat körülmetélt, illetve részlegesen körülmetélt péniszekről. Melyiket látod "szebbnek"? ;)
2014. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
persze tudom,hogy kényelmesebb fitymával én is úgy használom,de tényleg nem tudnám használni szex közben így ,csak nagyon óvatosan azt meg a lány biztos nem élvezné,hogy én ott nagypapa módban csapatom neki... sőt még be is repedhet,a gyűrű elég szoros merev állapotban és ha megpróbálom lehúzni akkor a gyűrű ugyanúgy ott van csak átfeszítem rajta a bőrt de ha elengedem azonnal vissza megy fölé,nem mellesleg fáj is, ftorocort krémmel majdnem egy hónapig próbáltam tágítani nem sikerült :S. Én sem szeretném a részlegesről meg lebeszélt,mert esztétikailag sokkal rondább tud lenni,valamint utána ugyanúgy beszűkülhet. Nem akarom,de úgy tűnik muszáj lesz, a neten nagyon vegyes kommenteket találtam, van akinek jó tetszik és semmi baj vele van aki szerint undorító és 2 kezét összerakná egy kis fitymáért.Mellesleg magándokinál voltam ha ez számít valamit.
2014. dec. 2. 22:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges emésztened magad. Ha vágni KELL, akkor vágni kell, mindegy, hogy tetszik-e majd az eredmény neked vagy az aktuális lánynak. Ha a funkcióját jobban betölti műtét után, akkor csináltasd meg gondolkodás nélkül. A világ férfijainak 30%-a metélt.
2014. dec. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Egy percig se gondolkozz, a metélés nem a világ vége, hanem egy új és a jelenleginél jobb élet kezdete.
2014. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Nincs más tanács, nyilván azért mondta azt az orvos amit mondott, mert a fitymaszűkületre a körülmetélés a legjobb (és végső) megoldás. Az nagyon viccces, hogy néhányak itt 3 soros leírás után határozottan megállapítják, hogy nem súlyos, és hogy nem kell vele semmit sem tenni! :-)


A körülmetélést nem csak azok csináltatják meg akiknek szűkületük van, hanem nagyon sokan bevállalják azok is akik megelőzésképp, higiéniai vagy kozmetikai műtétként szeretnék megcsináltatni. Nem csak Neked lesz jobb, hanem a barátnődnek, feleségednek is!

2014. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Ennek a srácnak is hasonló gondja volt és nem metélték körül.Te is ha lehet kerüld el a metélést ,mert nem csak ez a megoládás létezik.


Az 50%.-osra nem hallgass,az nő és metélés mániás mindenkit erre akar rávenni.

2014. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

Óvakodj a metéléstől.Amit leírtál azok alapján nem csak a metélés létezik mint megoldás,hiszen mereven is a makk alá tudod húzni a fitymát csak ott van egy körgyűrű.


Ha kell több orvost is keress fel,nézesd meg magad és mond el hogy ha lehet a metélést szeretnéd elkerülni.Az orvos nem csak metéléssel tud gyógyítani,csak ez a legegyszerűbb nekik így sokan egyből ezzel jönnek.



Most gondolj bele 17 éves vagy,nem biztos hogy te azzal a csajjal maradsz akivel most együtt vagy.A legtöbb ember nem is látott még metélt péniszt és nem is túl szép éppenséggel,hiszen a makknak más színe van mint a pénisznek,ha világos bőrű vagy ott vigyorog egy rózsaszínes,vagy halványabb színű makk folyton és a makk nem éppen a legszebb része a pénisznek és a metéléskor a makk mögött varrják össze a fityma megmarad részét és bizony ott lesz egy körgyűrűre hasonló rész.Nem valami szép látvány.Beszólhatnak,cukkolhatnak érte.


Itt egy srác hasonló problémáról írt és őt sem metélték körül. Légy óvatos!Menjél el dokihoz többhöz is nézesd meg és mond el ha lehet nem szeretnél metélést.


Most abba is gondolj bele a gyógyulási idő 4-6 hét,az első 2 hétben a seb gennyezik,vérzik,beletapad a gézbe,azt le kell áztatni kamillával,aztán betadninnal kenegetni.A háziorvos is csak 1 hétre ír ki,és ez a gennyező folyamat 2-3 hétig simán eltart.

Kellemetlen a hirtelen szabaddá vált makk érzete,hiszen hozzá dörzsölödik a nadrághoz,boxerhoz,a seb átnedvesedhet,napjába többször át kell kötözni,amit wc-ben kell megtenni hogy ne lássa más.


A suliba vakbélt,vagy köldök sérvet kell akár hazudni,hiszen tesiból jobb ha felmetést kér az ember hetekre,ne hogy a seb a megerőltetéstől felszakadjon,vérezzen:Meg ki szeretné hogy megtudják hogy metélték és ez legyen a téma,ez tök magánügy.



Tehát 2-3 hét az nagyon gáz,csak a géz vége szabad csak,így sokszor a vízlés is kellemetlen,mert féremegy,sokszor szinte ülve lehet kezdetbe vizelni csak,mert szokatlan az új állapot.


Tehát eleve szünidőbe a legjobb a műtétet időzíteni.

Sokan vannak akik megbánták már.


És nem hiába van hogy a világon a 70%-ék nem metélt.

A világ 70%-éka van hogy nem is látot még metélt péniszt és nem is támogatja!



Az hül ye szöveg hogy szebb,jobb vagy higénikusabb lenne most beszéljünk egészséges péniszről ha metélik.!

A nők többsége hazánkba és a világon is nem is látott nagyon metélt péniszt!Tehát nem látott hogy lehetne ilyet mondani hogy tetszene nekik?- Sehogy sem.

Elve nem szép!Tisztálkodni lehet,így eleve szükségtelen a művelet!

Betegséget ugyanúgy el lehet kapni,csak kisebb arányban,de nem véd meg tőle.



TEHÁT:


Légy nagyon körültekintő,keress fel több orvost és mond meg hogy ha lehet szeretnéd a metélést elkerülni.Elég sokaknak nem tetszik a metélt pénisz!


Csak óvatosan ne siesd el,mert visszacsinálni már nem tudod!


Csak akkor metélted ha nincs más megoldás,de a leírtak alapján van rá más lehetőség is!



METÉLÉS UTÁN:A makk alatt varrják össze a fitymát így a makk alatt van egy ilyen felgyűrüdés éppenséggel!Nem valami szép!és mivel a makk alatt varrják össze ott heg marad!



A körgyűrűt metélés nélkülis meg tudják szüntetni.


Csak óvatosan!

2014. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!