Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkon fehér pöttyök vannak...

A makkon fehér pöttyök vannak mik ezek?

Figyelt kérdés

már jó ideje ott vannak, és elkezdtem gondolkodni hogy majd a lányokat nem fogja e zavarni, szóval gondoltam megkérdezem a bölcs népét az internetnek, hátha tudnak valamit


VIGYÁZAT EZ EGY PÉNISZ!!!

[link]


így néz ki, nem viszket nem fáj csak ugy ott van, nagyon közeli kép igy elég ronda messzebről (relative) alig észrevehető


mik ezek, muszáj e bőrgyógyászhoz mennem, esetleg házi mód az eltüntetésükre?



2015. jún. 20. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírmirigyek, nem kell velük foglalkozni, semmi bajod nem lesz tőle, amúgy az nem pénisz, hanem egy kis kuki :D
2015. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar,le tudják szedni,de egyébként nem okoznak bajt.
2015. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért ezzel elballagnék a bőrgyógyászatra .Valószínű a bőrgyógyász sem távolról nézi meg,inkább nagyítón keresztül .Beutaló sem kell ,csak taj kártya .
2015. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Ez teljesen ártalmatlan dolog,sok férfinak van,ez nem betegség hanem esztétikai hiba,ezzel nem kell orvoshoz menni.De sajnos ezt csak lézeres uton lehet megszüntetni ha annyira zavarna.


Fordyce folt és ppp-re keress rá,mert az egyik jelenségnél a makk alatt a másiknál a péniszen jelennek meg ezek a kis pöttyök.


Ezzel urológushoz is nyugodtan mehetsz én a helyedbe inkább odamennék ha végleg meg akarsz tőle szabadulni,mert az urológus elve a pénisz összes gondjával(,kiütések,bőrhibák,fagyú csiszták,gyulladások,gombák stb )foglalkoznak,az orvos is férfi,így nem olyan ciki előtte elővenni és sok helyen elkülönített vizsgáló is van,tehát csak az orvos lát téged(míg sajnos ez a bőrgyógyászaton nincs,ott akárhány ápoló van jelen a szobába,akár csak kávéra tér be,mert ilyenről is hallottam az mindent látni fog,ott ha valaki szemérmes nem foglalkoznak vele)


De ezzel nem kell orvoshoz menni.


Orvostudakozót ha beírod a google-ba akkor urológusnak is tudsz írni ezzel kapcsolatban.

2015. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek :D elsőnek mondom hogy van az un. "grower" pénisz fajta vágod ami kicsi de nagyot nő, tessék itt egy példa
2015. jún. 21. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!