Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van még esélyem, rendbe hozni...

Van még esélyem, rendbe hozni magam?

Figyelt kérdés

40 éves koromra sem, tanultam meg kontrollálni az orgazmusomat.

Sosem kellett uralkodnom magamon, mert a barátnőm/feleségem nagyon gyors volt, és így az én 1-2 percem is elég volt neki.

Összevesztünk, és volt időszak, amikor már a behatolás előtt "végeztem". És gondjaim vannak a merevedéssel is.

Most van egy barátnőm, akivel jobb az ágyban, de vele nagyon nagy baj, hogy hamar elmegyek, és hogy a második körre már fel sem áll rendesen. Jó lenne megtanulni uralkodni magamon, de eddig semmi sikerélményem sincs.

Lassan egy éve próbálkozom a PC izmok edzésével is, de semmi javulás...


2015. jún. 22. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ezt magadnak kellett volna megtanulnod fiatalkorodban. Nem véletlenül tanácsolják a 13-14-15-16 éves fiúknak, hogy húzzák el az orgazmust maszturbálásnál - amit egyszer megtanul az ember, sosem felejti el (még akkor sem ha esetleg olyan partnere(d) lenne hosszú ideig, ahol elég az egy két perc).

Nem mondom, hogy ebbe a korba nehezebb ezt "megtanulni", de ennyi év berögzülés után nem lesz könnyű.

Azt is tanácsolják, hogy kamaszkorban rendszeresen önkielégítsen az ember (az se baj, ha napi három, ha elhúzza), így elkerülhetőek a későbbi merevedési problémák.

2015. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor én ennyi idős voltam, csak egy tanácsot kaptunk az idősebbektől: Ne szexelj, gyerek vagy még hozzá!
2015. jún. 23. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt igazából a maszturbálásról van szó. Az ember saját maga ismeri ki.
2015. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez agyban dől el. 25 évnyi rossz beidegződést most pikk-pakk nemigen lehet megváltoztatni. Furán hangzik, de 40 éves korodra valószínűleg maszturbálással kell megtanulni, hogy hogyan lehet 30 percig úgy maszturbálni teljes merevedéssel, hogy csak utána mehetsz el...

Itt az izomtorna nem fog segíteni, az agyadat kell edzeni.

2015. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!