Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk érzékenység és fitymaszűk...

Makk érzékenység és fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok és kiskoromtól kezdve nem tudtam rendesen hátrahúzni a bőrt a makkon és fájt amikor hozzáértem (a makkhoz). Orvos már húzta hátra, és már nekem is megy, de fáj és nehéz is. Merev állapotban egyáltalán nem tudom hátrahúzni, ezért gondolom fitymaszűkületem van.


A másik, hogy nagyon fáj a makkom. Nem sokszor van hátra húzva a fityma, ezért gondolom nem szokta az ingereket, de ha simán hátrahúzom a fitymát akkor is fáj a makkom. Ha hozzáérek akkor főleg. Hogy lesz később a szex? És ha egy lány orálisan akar kielégíteni? Az is nagyon fájni fog, hiszen hozzáér.


Ha krémmel kenném be, nyilván az is nagyon fájna.


Ha tud valaki segíteni, kérem írjon! Köszönöm!



2015. jún. 24. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Gyakran kell hátrhúzkozni,és nem kényeskedni,ezt mondaná a doki is .Mitől táguljon a bőr különben ? Ebben az esetben még a baba olaj sokat segíthet .Szárazon ,csak fájdalmasan tud menni .A bőr egyébkén hátra pödrődik ,és nem húzódik .
2015. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy idővel javulna. Ez igaz?
2015. jún. 24. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
tarsd minnél gyakrabban minnél tovább hátrahúzva, idővel jobb lesz :)
2015. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt gyakorolni természetesen lógó farokkal kell és nem fullos erekcióban. Jól mondja az előttem szóló, lehetőleg tartsd minél többet visszahúzva a fitymádat. Pl fürdés közben. Vagy mikor tanulsz otthon.
2015. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a hármas. Én is így csináltam és teljesen jól funkciónál mostanság. Csak nekem ez 6 évesen volt probléma. A doki nem adott kenőcsöt vagy ilyesmit, hogy azzal kend?
2015. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kim Bo Mao ***** válasza:
Ha nem gyakorlod a hátrahúzást akkor később amikor nemi életet kezdessz élni olyan zavaróvá válni (fájdalmas), hogy meg kell műtetned (ahol a makkodba nyomnak egy szurit érzéstelenítőnek), megmetszik a fitymát aztán megfelelő módon összeöltik. Rutinműtét, de nem kellemes!
2015. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Doki nem adott semmit, mert nem a makkérzékenység miatt voltunk nála, hanem a fitymaszűkület miatt.
2015. jún. 28. 15:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen, a lényeg, hogy nem tud mit kezdeni az érzékenységgel. A szűkületedre mit mondott? Mit javasol?
2015. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem javasolt semmit, mondta, hogy próbáljam meg én felhúzni, sikerült elsőre. De az már rég volt és már nem megy olyan könnyen
2015. júl. 1. 08:11
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez fitymaszűkület.


Ezentúl minden esete kezd a fitymád meleg vízben tornáztatni,húzkod hátra de nagyon óvatosan.Most még fiatal vagy így lehet hogy műtét nélkül helyre tudod a fitymád húzni,így kezd el tornáztatni a fitymád.


Tehát minden nap a fitymád kezd el tornáztatni és ha szerencsés vagy azt veheted észre hogy mindig kicsit hátrébb tudod a fitymád húzni és már nem feszül annyira.


Ha ez nem válik be akkor urológushoz kell menni,14 éves kortól már egyedül is mehetsz,tb kártyát és személyit kell magaddal vinni.


Kezd el tornáztatni a fitymád hogy mereven is le tud a makkról húzni,mert ha most elhanyagolod és mereven semmenyire sem fogod tudni lehúzni a fitymát akkor műtét lehet a végén.

2015. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!